Aktualizacja (2019-11-23 22:00:00)

Szmuglujemy?
Praca złodzieja samochodów była jedną z najmniej popularnych na serwerze. Postanowiliśmy to zmienić i nieco ją uatrakcyjnić, a przy okazji odświeżyć. Szmuglerzy mają możliwość zdobycia awansu w pracy na podobnej zasadzie, jak kierowcy samochodu dostawczego. Punkty doświadczenia potrzebne do awansu zdobywamy przez pomyślne kończenie zleceń. Im wyższe stanowisko tym większy procent zysków za skradzione samochody. Pamiętajcie też, że podczas transportu auto nie powinno zostać uszkodzone, bo wpłynie to negatywnie na Waszą wypłatę.

Teraz oprócz dwóch aut, które wskazuje Wam Lance w Norze (a kiedyś tablica w San Fierro) dodane zostały również zlecenia specjalne na konkretny, wskazany pojazd. Nie są to pojazdy graczy. Tak jak wcześniej - musicie pojechać we wskazane miejsce, włamać się do auta, ukraść je i zaprowadzić na miejsce przemytu.

Zawsze przed oddaniem auta sprawdźcie zawartość bagażnika i schowka. Nie wiadomo co znajdziecie w środku. Czasami właściciele zostawiają w swoich samochodach ciekawe rzeczy.

Do Panelu Gracza dodane zostały dwa nowe osiągnięcia związane z aktualizacją - Świat stoi otworem, oraz Znalezione nie kradzione. Pełną listę zmian znajdziecie w changelogu na forum, link poniżej.


Backstage (2019-11-15 09:00:00)

Plants, drugs and rock'n'roll
Zamieszczamy screeny wykonane podczas kręcenia materiału do ostatniego filmu promującego aktualizację. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, zróbcie to już teraz na YouTube. Dziękujemy za pomoc w realizacji dla naszych aktorów: Marti195, Marcin (Borek), Henzo, Mateusz19558, Nyciek, Kamci0KK oraz Ratched.

Zmiany w systemie obiektów (2019-11-10 02:00:00)

Zmiany na przyszłość
Zrobiliśmy bardzo duże podłoże pod nowy system biznesów. System obiektów został przepisany, to samo dotyczy systemu domów i częściowo systemu nieruchomości. Te zmiany nie są widoczne na pierwszy rzut oka ale kosztowały nas dużo pracy i pozwolą wdrożyć nowe funkcjonalności, które wcześniej nie były możliwe.

Wszystkie błędy związane z systemem obiektów w domach zostają uznane za nieaktualne i (mamy nadzieję) naprawione. Wszelkie niezgodności jakie zauważycie prosimy zgłaszać na forum. To bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania tych systemów w przyszłości!

Domowe usprawnienia
Na osłodę dodaliśmy ulepszone zarządzanie lokatorami domu dla właściciela. Od teraz można każdej osobie z osobna nadać konkretne uprawnienia do naszego domu.

Kolejnym miłym dodatkiem jest to, że większość domów została "wyposażona" w ogródki. Jest to strefa w pobliżu domu gdzie nasze posadzone rośliny będą bezpieczne przed innymi graczami (wyjątek stanowi ich podpalenie, lub kradzieże przez przestępców) oraz w tej strefie możliwe będzie dodawanie obiektów.

Dodaliśmy 12 nowych kategorii mebli - budowanie, ubrania, biuro, światło, ogród, plaża, ściany (2), przemysł, farma, śmieci i biznes oraz ponad 650 nowych mebli (nie sposób wypisać co, gdzie). Zostały uzupełnione braki np. w kanapach, łóżkach, drzwiach, elektronice czy drobniejszych ozdobach, a także zostały dodane nowości takie jak barierki, płoty, ściany, lady, kasy do sklepów, światła i neony oraz wiaty do ogrodu.

Komenda /obiekty doczekała się przebudowy - dodaliśmy do niej opcje takie, jak wyświetlanie najbliższych obiektów znajdujących się przy graczu (z możliwą edycją zasięgu), klonowanie obiektów po kliknięciu, a także wyszukiwanie w sklepie za pomocą słowa kluczowego (np. wyświetlanie wszystkich mebli zawierających "łóżko" w nazwie). Możliwa jest także sprzedaż domu innemu graczowi wraz z wyposażeniem.

Los Santos Sky Apartments
W Downtown, między dzielnicą Chinatown, a bankiem dodaliśmy Sky Apartments. Obecnie dostępne jest jedno piętro z pięcioma mieszkaniami do kupienia. Mieszkania te są budowane przez nas i w zależności od lokalu mają okna z widokiem na zewnątrz oraz balkony. Jeśli lokacja będzie cieszyła się zainteresowaniem nie wykluczamy dodania większej ilości mieszkań oraz penthouse.


Plants, drugs and Rock'n'Roll (2019-11-05 22:00:00)

Plants, drugs and Rock'n'Roll
Masz zaległości w tym co się dzieje ostatnio na serwerze? Nic straconego! Rzuć okiem na nasz nowy film promujący najnowszą aktualizację. Komentujcie, subskrybujcie, kciuków w górę nie żałujcie!


Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Dołącz do nas na Discordzie
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $38113881
Podatek Dochodowy: 3%
Największy Online
Miejsce 1 Ryder - 5227 godzin
Miejsce 2 marcinn - 5011 godzin
Miejsce 3 marti195 - 3801 godzin
Miejsce 4 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 5 aPsik - 3705 godzin
Miejsce 6 [Chudy] - 3564 godzin
Miejsce 7 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 8 mateusz19558 - 3277 godzin
Miejsce 9 PB487 - 3054 godzin
Miejsce 10 ratched - 2950 godzin