Dzień Dziecka (2018-06-01 00:00:00)

Dzień Dziecka
Jak co roku wszystkim dzieciom (i tym którzy nadal się dziećmi czują) życzymy wszystkiego najlepszego. Z tej okazji w Panelu Gracza od godziny 10:00 będzie dostępna mini gra. Pula nagród to 600 PP (30 nagród, każda z nich po 20 PP). Życzymy powodzenia!

Dzień Mamy (2018-05-26 09:00:00)

Dzień Mamy
Dziś Dzień Mamy. Pamiętajcie aby złożyć jej życzenia w tym ważnym dniu. Jeśli mamy jakąś mamę na serwerze również życzymy jej wszystkiego dobrego!

Update on Fire! (2018-04-30 22:00:00)

Aktualizacja w ogniu
Na pewno domyślaliście się czego dotyczyły zapowiedzi. Tematem przewodnim aktualizacji są pożary ale zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie! Przede wszystkim dodanie straży pożarnej rodziło wiele pytań i wątpliwości w kwestii wykonania - może strażacy jako praca? A może jako nowa frakcja? A co, gdyby tak je połączyć? Kierując się Waszymi sugestiami zdecydowaliśmy się połączyć frakcję Los Santos Medical Center ze strażą pożarną. Z połączenia obu powstało Emergency Medical Center (w skrócie: EMS). Pierwotne zadania frakcji zostają rozszerzone o zdarzenia losowe (o nich poniżej) oraz inne zadania jakie pełni straż pożarna w normalnym życiu. Oprócz tego dodano wnętrze garażu wydziału pożarowego zlokalizowanego za szpitalem Wszystkich Świętych na Market (dodanego w ubiegłych aktualizacjach), a także potrzebne do pracy skiny, pojazdy frakcyjne, akcesoria i sprzęt (gaśnice, piły mechaniczne).

Zdarzenia losowe
Dodaliśmy akcje straży pożarnej które wywoływane są losowo i przez pogodę, a prócz akcji skryptowych administracja również będzie mogła wzbogacić rozgrywkę dodając owe zdarzenia "odręcznie". Pomoże to przy organizacji epizodów jak i mniejszych zdarzeń. Skrypt, który został przez nas przygotowany umożliwi w przyszłości stworzenie podobnych zdarzeń także dla innych frakcji, na przykład LSPD. Wśród rodzajów akcji straży pożarnej wyróżniamy:

1) Pożary - domów, sklepów, drzew, koszy na śmieci... czego chcecie! Organizacje przestępcze mogą dokonywać podpaleń, więc jeśli jest to jakiś sposób na wyrażenie dezaprobaty - wiecie co robić. Dostępne są trzy sposoby gaszenia pożaru: gaśnicą, z wozu oraz helikoptera (nowość!).

2) Plamy oleju - powodują poślizg pojazdów, które przez nie przejeżdżają ze znaczną prędkością. Zadaniem strażaków jest usunięcie plamy zanim spowodują one wypadek.

3) Przewrócone drzewa - największe utrudnienie ruchu. Strażacy muszą pociąć drzewo za pomocą piły mechanicznej oraz załadować na specjalny pojazd.

4) Wypadki - wraki powypadkowe nie znikają magicznie z dróg - usuwane są przez strażaków. Ich zadaniem jest załadowanie wraku na lawetę i przewiezienie w odpowiednie miejsce.

W efekty wydarzeń losowych (szczególnie pożarów) włożyliśmy wiele trudu, by wyglądały tak jak wyglądają obecnie. Mówiąc "efekty" mamy na myśli wytwarzający się ogień, dymy różnego rodzaju, wodę zrzucaną przez helikopter, a także efekty bardziej skryptowe niż wizualne, takie jak poślizg na plamie oleju. Postawiliśmy nacisk na realistyczny efekt i mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć.

Ewidencja
Za pomocą ewidencji zdarzeń lider frakcji uzyska dostęp do danych kto, kiedy i w jakim zdarzeniu brał udział. Na serwerze za pomocą komendy będzie mógł zobaczyć tylko najnowsze zdarzenia, jednak w Panelu Gracza czeka na niego w pełni funkcjonalna i rozbudowana ewidencja, która pozwoli na filtrowanie zdarzeń za pomocą typu zdarzenia, nazwy postaci, a także dat. To jedna z kolejnych rzeczy, której przygotowanie da nam możliwość rozszerzenia funkcjonalności na pozostałe frakcje.

Dodatkowo
- Better Television (BTV, Better TV) - znane z singleplayera oraz wcześniejszych odsłon serii GTA studio telewizyjne InterGlobal Television ulokowane w Vinewood zostało otwarte z nową nazwą. W środku znajduje się recepcja oraz studio przystosowane do prowadzenia wydarzeń takich jak teleturnieje. Dodatkowo do studia przypisane są komendy pozwalające nadawać tymczasowe uprawnienia do korzystania z obiektu.
- Pociągi jeżdżące z Los Santos do dwóch pozostałych miast. Stacje postojowe to: Cranberry Station (SF), Fort Carson (LV), Yellow Bell Station (LV), Linden Station (LV), Jefferson Station (LS), Unity Station (LS) oraz Market Station (LS). Nie zgadza się Wam liczba stacji? I prawidłowo, bo dodaliśmy dwie nowe stacje kolejowe - w Fort Carson oraz na Jefferson.
- Warsztat Brock-Ken Kartz & Co. na Idlewood - alternatywa do warsztatu na Temple. W warsztacie można zatrudnić się jako mechanik. Znajduje się tam również radio.
- Nowe budynki, a także stacje kolejowe zostały zaznaczone na mapie serwera.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej listy zmian w naszym changelogu na forum, a także filmu promującego poniżej. Rzeczy opisane powyżej nie są wszystkim.Wielkanoc (2018-03-31 12:00:00)Kochani! Pragniemy życzyć Wam spokojnych i rodzinnych świąt wielkanocnych! Spędźcie czas z rodziną i nie zmoknijcie w Lany Poniedziałek! W wolnym czasie - jak zawsze - zapraszamy na serwer. Udanego weekendu życzy ekipa Better Life Role Play.

Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Napisz na Gadu-Gadu: 52642504
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $23741761
Podatek Dochodowy: 7%
Największy Online
Miejsce 1 marcinn - 4927 godzin
Miejsce 2 Ryder - 3879 godzin
Miejsce 3 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3394 godzin
Miejsce 5 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 6 ToNy113 - 2830 godzin
Miejsce 7 Xander - 2819 godzin
Miejsce 8 9dawid8 - 2514 godzin
Miejsce 9 Patusia977 - 2468 godzin
Miejsce 10 rouch - 2455 godzin