Aktualizacja (2020-04-13 17:00:00)

Obiekty specjalne
Mamy dla Was coś, co powinno Wam umilić czas spędzony w covirusowe poranki, popołudnia i noce. Dostosowaliśmy nasz system obiektów do obsługi obiektów specjalnych! Pozwoli nam to dodawać dla Was meble, które oprócz funkcji dekoracyjnej będzie można jeszcze używać. Obiekty specjalne - interaktywne - są oznaczone żółtym tagiem [S] w nazwie.

Jednoręki bandyta
Pierwszym specjalnym obiektem na naszym serwerze jest automat - jednoręki bandyta. Znajdziecie go w kategorii "Rozrywka" lub po wpisaniu "bandyta" w wyszukiwarce.

Właściciel automatu ma możliwość zarządzania jego ustawieniami - opcje "zarządzaj obiektem" znajdziecie po wybraniu go z listy obiektów w /obiekty. Zarządzać obiektem może również osoba, która ma uprawnienia do meblowania (może również wpłacać/wypłacać pieniądze). Zarządzanie obiektem daje możliwość ustawienia szansy na wygraną, kwoty nagrody głównej, cenę jednej gry oraz wpłacania/wypłacania pieniędzy z maszyny. Właściciel ma również dostęp do ostatnich logów maszyny (każdej osobno), w których znajdzie informacje takie jak użycia maszyny, wypłacone wygrane, wpłaty i wypłaty. Nie pojawią się natomiast informacje IC Imie_Nazwisko kto korzystał z maszyny (unikamy metagamingu) - administracja w razie potrzeby będzie miała takie informacje. Wkrótce logi obiektów specjalnych pojawią się również w Panelu Gracza.

Inne
Edycje obiektów powinna Wam ułatwić nowa komenda /cob, która służy do edycji najbliższego obiektu przy którym stoimy i mamy do niego uprawnienia. Dodatkowo na serwer zostały dodane dwie nowe miejscówki - taras na dachu Burger Shot w dzielnicy Marina oraz obiekty na placu budowy przy skate parku. Pełną listę zmian znajdziecie w changelogu na forum, link poniżej.


Wielkanoc (2020-04-11 09:00:00)

Wielkanoc
Święta to czas w którym bliskość jest najważniejsza. W tym roku wiele osób z nas będzie spędzać je z daleka od rodziny. W czasach dystansu i izolacji dbajmy o siebie mocniej i uśmiechajmy się. Doceniajmy to, co mamy wokół siebie na co dzień. Cieszmy się z małych rzeczy. W przerwie od- lub po świątecznych porządkach zapraszamy na nasz serwer! Cała ekipa BLRP życzy wszystkim spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy. Dobrego zdrowia, pogody ducha, pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.


Jaka miejscówka? #9 (2020-04-09 15:00:00)

Osiedle Jefferson
W tym tygodniu w Jaka Miejscówka? przedstawiamy jedno z najstarszych miejsc stworzonych na serwer, docelowo dla gangu Ballas. Teraz - jak wiadomo - podziałów nie ma, więc jest do wzięcia. Sprawdźcie tutaj.

Jaka miejscówka? #8 (2020-04-02 17:00:00)

GEEK
Dawno nie było - ale już jest! W tym tygodniu w Jaka Miejscówka? bar dla prawdziwych GEEKów. Znajdziecie tu stoły bilardowe, automaty do gier i inne geekowskie 'atrybuty'. Sprawdźcie tutaj.

Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Dołącz do nas na Discordzie
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $38113866
Podatek Dochodowy: 3%
Największy Online
Miejsce 1 Ryder - 5227 godzin
Miejsce 2 marcinn - 5011 godzin
Miejsce 3 marti195 - 3801 godzin
Miejsce 4 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 5 aPsik - 3705 godzin
Miejsce 6 [Chudy] - 3564 godzin
Miejsce 7 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 8 mateusz19558 - 3277 godzin
Miejsce 9 PB487 - 3054 godzin
Miejsce 10 ratched - 2950 godzin