Zmiany w usługach Premium (2018-09-09 21:00:00)

Paysafecard
Z dniem dzisiejszym wprowadzone zostały płatności poprzez Paysafecard. Zastąpią nam one teraz płatności przez przelewy z których niestety musieliśmy zrezygnować. W związku z tym zmianom uległy ilości Punktów Premium jakie można było dostać za SMS, a także koszt konta Super Premium. Płatności za pomocą Paysafecard będą realizowane w czasie do 24 godzin - zwykle szybciej i nie tylko w dni robocze. Na osłodę mamy dla Was niespodziankę, która stanowi kolejny punkt tego ogłoszenia (niżej).

Karta Paysafecard jest możliwa do kupienia np. w pobliskiej Żabce czy kiosku Ruchu. Lista najbliższych punktów sprzedaży dostępna jest na stronie Paysafecard (tutaj). Jej kupno online możliwe jest również na Allegro i innych stronach internetowych. Karta dostępna jest o nominałach 20, 30, 50, 100 lub 300 zł.

Pięć pierwszych zamówień poprzez Paysafecard otrzyma w bonusie 50 PP.

Dodatkowo przypominamy również o możliwości zdobycia Punktów Premium całkowicie za darmo. Liczba PP, jakie można uzyskać za polecanie naszego serwera graczom została podwojona.

Loteria
W pierwszy dzień każdego miesiąca każda osoba, która jest posiadaczem konta Super Premium może wziąć udział w loterii, której wygraną może być zwiększenie limitu pojazdów na wszystkich postaciach, zmiana danych postaci lub dodatkowa możliwość zmiany danych postaci (np. jeśli ktoś już zmieniał dane postaci i ma 3/3, to po użyciu będzie miał 2/3). Pełna lista nagród będzie znajdowała się na stronie loterii. Pierwsza loteria odbędzie się 1 października i swoją nagrodę będzie można odebrać w godzinach od 00:00 do 23:59.

#Informacja: Nieaktualne informacje dotyczące SMSów w Panelu Gracza zostały już poprawione.

Aktualizacja (2018-08-31 20:00:00)

Stacja Kontroli Pojazdów
Koniec wakacji już już niestety nadszedł. Mamy nadzieję, że aktualizacja go trochę osłodzi. Wprowadza ona wiele zmian związanych z posiadaniem pojazdu. Pierwszą zmianą jest między innymi dodanie Stacji Kontroli Pojazdów umożliwiającej wykonywanie przeglądów technicznych Waszych aut i motorów. Znajduje się ona w dzielnicy Commerce (), a wraz z nią dodane zostały dwa nowe bloki mieszkalne. W dokumentach pojazdów, które też zostały przebudowane, będzie się teraz znajdować informacja na temat przebytego przeglądu. Dodatkowo został zmieniony wygląd dokumentów postaci - dowodu osobistego oraz wszystkich licencji.

Nowości związane z pojazdami
Aby posiadanie pojazdu nie ograniczało się tylko do jazdy nim, tankowania i używania opcji "napraw wszystko" u mechanika dodaliśmy kilka nowych elementów. Pierwszym z nich jest zużywanie się opon, na które wpływa ilość kilometrów przebytych pojazdem, a także tak zwane palenie gumy. Dodaliśmy 11 rodzajów opon, które różnią się od siebie wytrzymałością oraz wpływem na efektywność paliwową. Wytrzymałość opony wpływa na tempo jej zużywania się, a zużycie na szansę na samoistne przebicie się opony. Efektywność paliwowa im większa, tym pozwala zaoszczędzić więcej paliwa.

Kolejnym ważnym elementem aktualizacji są usterki pojazdów. Wyróżniamy usterki takie, jak: przebite opony, wyciek oleju silnikowego, awaria silnika, awaria układu hamulcowego oraz awaria skrzyni biegów. Szczegółowe działanie usterek zostało opisane w changelogu na forum. Dodana została również możliwość wizualnej zmiany przebiegu u mechaników. Prawdziwość przebiegu jest możliwa do sprawdzenia na Stacji Kontroli Pojazdów.

Zmiany u mechanika
Dzięki tej aktualizacji mechanicy będą mieli więcej pracy niż zazwyczaj. Będą oni zajmowali się teraz dodatkowo naprawą usterek, wymianą opon, a także (mniej legalną) zmianą przebiegu. Dodana została również umiejętność mechanika, która wpłynie na czas naprawy usterek i montowania części. Umiejętność może wzrosnąć podczas naprawy usterek. Naprawy w warsztacie zostały rozdzielone na bardziej szczegółowe - chcieliśmy ograniczyć sytuacje, kiedy bezmyślnie wybierana jest opcja "napraw wszystko (i po kłopocie )". W związku z wprowadzeniem wytrzymałości opon i możliwości przebicia ich samoistnie dodaliśmy również koła zapasowe, które można przewozić w bagażnikach pojazdów.

Ponadto...
Wymienione powyżej nowości nie są wszystkim, co zostało wprowadzone w aktualizacji. Kompletna lista zmian znajduje się w changelogu na forum. Zachęcamy do lektury. Nowe budynki zostały zaznaczone na minimapie oraz na mapie miasta na stronie głównej.


Koniec roku szkolnego (2018-06-22 00:00:00)

Zaczynamy wakacje
Długo wyczekiwane i zasłużone zakończenie roku szkolnego w końcu nadeszło. Z tej okazji życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Przypominamy również o Dniu Ojca, to już jutro! Nie zapomnijcie o swoim tacie. Jeszcze raz życzymy miłych wakacji i zapraszamy na serwer!

Aktualizacja (2018-06-09 23:00:00)

vOpisy
Z dniem dzisiejszym na serwer zostały dodane vOpisy, czyli opisy pojazdów. Każda osoba posiadającą uprawnienia do pojazdu (w przypadku prywatnych - właściciel, a w przypadku pojazdów frakcyjnych ranga z odpowiednimi uprawnieniami) będzie mogła skorzystać z tej funkcjonalności. Przypominamy o obowiązku tworzenia opisów zgodnie z obowiązującym regulaminem. Dodatkową możliwość otrzymały konta Premium oraz Super Premium, które mają możliwość zapisania wpisanych przez siebie opisów oraz używania kolorów. Szczegółowe informacje dotyczące aktualizacji znajdziecie w changelogu na forum.


Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Napisz na Gadu-Gadu: 52642504
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $23740587
Podatek Dochodowy: 7%
Największy Online
Miejsce 1 marcinn - 4927 godzin
Miejsce 2 Ryder - 3879 godzin
Miejsce 3 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3394 godzin
Miejsce 5 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 6 ToNy113 - 2830 godzin
Miejsce 7 Xander - 2819 godzin
Miejsce 8 9dawid8 - 2514 godzin
Miejsce 9 Patusia977 - 2468 godzin
Miejsce 10 rouch - 2455 godzin