Spedycja (2019-03-31 21:00:00)

Santos Transport
Praca kierowcy tira doczekała się całkowitej przebudowy. Zacznijmy od tego, że zmieniła się jej nazwa, która teraz brzmi - kierowca firmy transportowej. Do pracy wprowadzone zostały awanse. Na początku praca umożliwia jazdę tylko małymi pojazdami typu Yankee. W późniejszym czasie szefostwo w zależności od stanowiska pozwoli Wam na ewentualną zmianę pojazdu na tira. Punkty doświadczenia zdobywa się za pomyślne kończenie zleceń. Im wyższe stanowisko tym lepsze zlecenia.

Zlecenia wybierane są z listy - kto pierwszy, ten lepszy. Czasami zdarzy się, że zostaniecie poproszeni o przewiezienie kontrabandy, wraz z ładunkiem. Możecie oczywiście odmówić, bo wiąże się to z ryzykiem poinformowania LSPD, jednak pieniądze za zlecenie bywają kuszące...

Stare trasy tirów zostały usunięte, a na ich miejsce dodano ponad 100 nowych spotów dla tirów i ponad 140 dla samochodów dostawczych. Dodane zostały także nowe produkty, jakie będą mogły być dostarczane. Zlecenia zapewnią różnorodność produktów, ale jednocześnie produkty będą pasowały do miejsc, do których mają być dowiezione. Na wypłatę za zlecenie wpływa stan pojazdu, jakim wracamy do bazy. Jeśli pojazd lub ładunek uległ zniszczeniu otrzymamy niższe wynagrodzenie. Pojazdy dostawcze mają zapewniony darmowy przejazd przez granicę.

Siedziba kierowców doczekała się małego remontu na zewnątrz i od teraz będzie nosić nazwę Santos Transport (w skrócie: ST). W środku znajdziecie aktora, który udzieli Wam informacji na temat pracy.

Usprawnienia w Urzędzie Miasta
Powyższe zmiany wymusiły wprowadzenie usprawnień pracy urzędników. Dodana została nowa kategoria prawa jazdy - kategoria C, od teraz wymagana, by zatrudnić się jako kierowca samochodu dostawczego. Dodaliśmy egzaminy teoretyczne - koniec z "ręcznym" zadawaniem pytań przy okienku. Teraz frakcja może stworzyć do 10 różnych egzaminów z własną nazwą, pytaniami i 4 odpowiedziami od A do D, a także określić próg punktowy oraz ewentualny limit czasowy. Dla lidera dodaliśmy również ewidencje do wydanych licencji w Panelu Gracza (data wydania, godzina wydania, kto wydał, komu wydał, co wydał, ile pobrano pieniędzy) w celu ułatwienia weryfikacji i zarządzania frakcją.

Zmian doczekał się również plac manewrowy znajdujący się za budynkiem Urzędu. Ponadto obok dodany został nowy, większy plac, który będzie zapewniał miejsce dla tirów lub samochodów dostawczych potrzebnych do wydawania nowego rodzaju licencji.

Ponadto
W miejscu starego magazynu w dzielnicy Willowfield powstało boisko do koszykówki, a także nowy blok mieszkalny. Blokowisko doczekało się również nowych obiektów, a także dwóch klatek schodowych wraz z 6-cioma mieszkaniami, oraz dwoma poza klatkami schodowymi. Obiekty zostały dodane również na Grove Street i w okolicach. Jeden z domów został opustoszały z powodu obławy przez służby porządkowe i od tamtej pory nazywany jest Palarnią. Dostęp do niej znajduje się od tyłu. Znajdziecie ją na mapie serwera.

Obiektów doczekały się również okolice domów na Idlewood (przy moście) oraz Jefferson. W miarę możliwości do domków jednorodzinnych zostały dodane również garaże, które w przyszłości będą mogły być do kupienia wraz z domami. Poprawione zostały również stare obiekty, które znajdowały się przy Glen Park, a także zostały dodane nowe, takie jak np. bramka do grania w piłkę. Grafikę z wprowadzonymi zmianami znajdziecie tutaj: mapa obiektów.

Pełną listę zmian znajdziecie w changelogu na forum. Zachęcamy do zapoznania się z nią i prosimy o zgłaszanie wszelkich błędów na forum.


Dzień Kobiet (2019-03-08 00:00:00)

Dzień Kobiet
Dziś jest Dzień Kobiet - wszystkim członkiniom naszej społeczności życzymy wszystkiego najlepszego, a męskiej części przypominamy by wyjątkowo traktowali kobiety na codzień a nie tylko od święta!

Walentynki (2019-02-14 00:00:00)

Walentynki
Życzymy Wam udanego Dnia Zakochanych. Pamiętajcie, żeby kochać cały rok, a nie tylko w święto. Korzystając z okazji przypominamy o weekendowym wydarzeniu, o którym więcej informacji znajdziecie na forum (tutaj: klik).

2019 (2018-12-31 16:00:00)

Kolejny rok z BLRP
Nim się obejrzeliśmy, a tu kolejny rok minął. Dziękujemy Wam, że nadal jesteście z nami. Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Udanego i bezpiecznego Sylwestra, realizacji celów życiowych. Powodzenia w szkole, w pracy oraz w miłości!

Ekipa BLRP

Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Dołącz do nas na Discordzie
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $24954115
Podatek Dochodowy: 5%
Największy Online
Miejsce 1 marcinn - 4982 godzin
Miejsce 2 Ryder - 4286 godzin
Miejsce 3 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3432 godzin
Miejsce 5 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 6 Xander - 2858 godzin
Miejsce 7 ToNy113 - 2847 godzin
Miejsce 8 Pawcio1998 - 2564 godzin
Miejsce 9 ratched - 2525 godzin
Miejsce 10 9dawid8 - 2514 godzin