Aktualizacja (2021-02-25 23:00:00)

Schowki domowe
Zgodnie z zapowiedzią na forum dzisiejsza aktualizacja usuwa wszystkie schowki domowe (te ogólne) oraz schowki w rowerach. Stare schowki zostały zastąpione bardziej namacalną formą, a mianowicie - schowkami w obiektach!

Koniec ze schowkami domowymi "w chmurze". Od teraz w domu po wpisaniu komendy /obiekty na samej górze listy znajdziecie kategorię Schowki. To tutaj będziecie mogli wybrać nowy schowek do swojego domu. Przykładowymi schowkami w domu są lodówki, komody, szafki nocne, kartony, paczki czy sejf.

Dostępne są trzy rodzaje schowków domowych - małe, średnie i duże, z pojemnością kolejno 2, 4 i 6 przedmiotów. Maksymalnie można mieć 4 małe schowki, 3 średnie i 2 duże. Nie bójcie się - jeśli osiągnęliście już limit schowków, nadal możecie postawić sobie dla ozdoby dodatkową szafę czy sejf. Taki obiekt po prostu będzie ozdobą w domu tak jak było dotychczas.

Właściciel schowka może zamontować do niego kłódkę. Kłódki znajdziecie do kupienia w Bezpiecznym Domu (znajduje się obok Cluckin' Bell w East Los Santos - dokładną lokacje znajdziecie na mapie serwera). W przypadku siedzib frakcyjnych kłódki mogą montować wszyscy członkowie frakcji. Kłódkę można nałożyć tylko na niektóre schowki.

Po zamontowaniu w schowku kłódka daje możliwość nałożenia 4-cyfrowego numeru PIN, który właściciel może zmieniać w dowolnym momencie. Kłódki pozwalają na zabezpieczenie zawartości przed nieproszonymi osobami, jednak włamywacze z pomocą wytrychu mają szansę na jej otwarcie.


Aktualizacja (2021-02-14 23:00:00)

Zmiany w pojazdach
Przebudowaliśmy schowki i bagażniki we wszystkich pojazdach - zarówno lądowych, wodnych jak i powietrznych. Od teraz różnią się one pojemnością w zależności od predyspozycji, przykładowo furgonetka daje teraz możliwość przewiezienia w bagażniku 18 przedmiotów zamiast 3 w porównaniu do najmniejszego samochodu osobowego.

Pojemność pojazdu można sprawdzić przy jego zakupie - informacja o rozmiarze schowka i bagażnika znajduje się teraz w menu salonu z pojazdami.

UWAGA! W niedługim czasie zostaną usunięte schowki z rowerów.
Prosimy o usunięcie z nich przedmiotów, jeśli nie chcecie ich stracić.


UWAGA! #2 Planowane jest także usunięcie schowków domowych dlatego jeśli nie chcecie stracić schowanych tam przedmiotów prosimy je wyjąć.


Walentynki (2021-02-14 09:00:00)

Walentynki
Dziś dzień zakochanych zatem jak co roku życzymy Wam udanych podbojów miłosnych. Osoby, które pominęły informacje o aktualizacji odsyłamy do posta poniżej.

Aktualizacja (2021-02-13 01:00:00)

Combat log i parę mniejszych zmian
Dodaliśmy combat log w grze. Dostępny jest zarówno dla adminów jak i graczy. Po wpisaniu komendy /obrazenia będziecie mogli sprawdzić kogo, w co trafiliście oraz ile obrażeń zadaliście, a także ile ktoś Wam zadał. Możecie również sprawdzić obrażenia osoby znajdującej się w pobliżu. Logi znikają po wylogowaniu się z postaci więc jeśli potrzebujecie je sprawdzić - zajrzyjcie od razu (maksymalnie 40 akcji).

Oprócz powyższego udostępniliśmy dla graczy komendę /nametag, która ukrywa nicki i paski życia graczy - przyda się do robienia screenów (np. na screen tygodnia, który jest nadal aktualny ). Dodatkowo dodaliśmy w /opcje możliwość ukrycia wartości liczbowych na paskach HP i armoru.

Od teraz lider frakcji ma możliwość blokowania frakcyjnego czatu (/f oraz /ro). Dodatkowo dodane zostały również obiekty na blokowisku przy Alhambrze.

Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Dołącz do nas na Discordzie
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $47293529
Podatek Dochodowy: 3%
Największy Online
Miejsce 1 Ryder - 5227 godzin
Miejsce 2 marcinn - 5011 godzin
Miejsce 3 marti195 - 3966 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3807 godzin
Miejsce 5 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 6 [Chudy] - 3752 godzin
Miejsce 7 mateusz19558 - 3427 godzin
Miejsce 8 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 9 macieja12345f - 3158 godzin
Miejsce 10 adamek124 - 3124 godzin