Głosowanie (2020-04-19 23:00:00)

/voteban
Wprowadziliśmy małą aktualizacje, która podczas nieobecności administracji może być użyteczna w walce z cheaterami. Dodaje ona komendę /voteban, którą być może niektórzy znają z innych gier multiplayer. Powoduje ona włączenie głosowania mającego na celu zbanowanie wskazanej przez nas osoby.

Głos mogą oddać tylko osoby, które mają minimum 50 godzin na serwerze. Osoba banowana musi mieć maksymalnie 5 godzin spędzonych na serwerze. Dzięki tym ograniczeniom mamy nadzieję, że ta komenda będzie używana tylko nagłych przypadkach. Voteban może być użyty tylko, gdy w grze nie znajduje się aktualnie żaden administrator. Zaznaczamy, że nie jest to zabawka, a sposób na uciążliwe osoby podczas nieobecności administracji. Wszelkie przypadki banowania "dla jaj" skończą się odwołaniami odrzuconymi "dla jaj".

Aktualizacja (2020-04-13 17:00:00)

Obiekty specjalne
Mamy dla Was coś, co powinno Wam umilić czas spędzony w covirusowe poranki, popołudnia i noce. Dostosowaliśmy nasz system obiektów do obsługi obiektów specjalnych! Pozwoli nam to dodawać dla Was meble, które oprócz funkcji dekoracyjnej będzie można jeszcze używać. Obiekty specjalne - interaktywne - są oznaczone żółtym tagiem [S] w nazwie.

Jednoręki bandyta
Pierwszym specjalnym obiektem na naszym serwerze jest automat - jednoręki bandyta. Znajdziecie go w kategorii "Rozrywka" lub po wpisaniu "bandyta" w wyszukiwarce.

Właściciel automatu ma możliwość zarządzania jego ustawieniami - opcje "zarządzaj obiektem" znajdziecie po wybraniu go z listy obiektów w /obiekty. Zarządzać obiektem może również osoba, która ma uprawnienia do meblowania (może również wpłacać/wypłacać pieniądze). Zarządzanie obiektem daje możliwość ustawienia szansy na wygraną, kwoty nagrody głównej, cenę jednej gry oraz wpłacania/wypłacania pieniędzy z maszyny. Właściciel ma również dostęp do ostatnich logów maszyny (każdej osobno), w których znajdzie informacje takie jak użycia maszyny, wypłacone wygrane, wpłaty i wypłaty. Nie pojawią się natomiast informacje IC Imie_Nazwisko kto korzystał z maszyny (unikamy metagamingu) - administracja w razie potrzeby będzie miała takie informacje. Wkrótce logi obiektów specjalnych pojawią się również w Panelu Gracza.

Inne
Edycje obiektów powinna Wam ułatwić nowa komenda /cob, która służy do edycji najbliższego obiektu przy którym stoimy i mamy do niego uprawnienia. Dodatkowo na serwer zostały dodane dwie nowe miejscówki - taras na dachu Burger Shot w dzielnicy Marina oraz obiekty na placu budowy przy skate parku. Pełną listę zmian znajdziecie w changelogu na forum, link poniżej.


Wielkanoc (2020-04-11 09:00:00)

Wielkanoc
Święta to czas w którym bliskość jest najważniejsza. W tym roku wiele osób z nas będzie spędzać je z daleka od rodziny. W czasach dystansu i izolacji dbajmy o siebie mocniej i uśmiechajmy się. Doceniajmy to, co mamy wokół siebie na co dzień. Cieszmy się z małych rzeczy. W przerwie od- lub po świątecznych porządkach zapraszamy na nasz serwer! Cała ekipa BLRP życzy wszystkim spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy. Dobrego zdrowia, pogody ducha, pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.


Jaka miejscówka? #9 (2020-04-09 15:00:00)

Osiedle Jefferson
W tym tygodniu w Jaka Miejscówka? przedstawiamy jedno z najstarszych miejsc stworzonych na serwer, docelowo dla gangu Ballas. Teraz - jak wiadomo - podziałów nie ma, więc jest do wzięcia. Sprawdźcie tutaj.

Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Dołącz do nas na Discordzie
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $29667607
Podatek Dochodowy: 5%
Największy Online
Miejsce 1 Ryder - 5016 godzin
Miejsce 2 marcinn - 5011 godzin
Miejsce 3 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3478 godzin
Miejsce 5 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 6 marti195 - 3346 godzin
Miejsce 7 PB487 - 3004 godzin
Miejsce 8 [Chudy] - 2969 godzin
Miejsce 9 Xander - 2867 godzin
Miejsce 10 ToNy113 - 2847 godzin