Autobusy (2017-07-26 22:00:00)

Ruszyła komunikacja autobusowa!
Przystanki autobusowe w końcu stały się użyteczne. Gdy udacie się na jeden z nich za pomocą prostej komendy /bus będziecie mogli sprawdzić jakie linie obsługują dany przystanek i dokąd możecie się udać. Miejsca, w których znajdują się przystanki zostały naniesione na mapę miasta. Przystanki mają proste, intuicyjne nazwy przez co planowanie podroży stanie się dziecinnie proste. Komunikacja autobusowa pozwala na swobodne przemieszczanie się po ważnych lokacjach w mieście za niewielką sumę pieniędzy. Zachęcamy do skorzystania.

Mniejsze poprawki
Ostatnio zaszło sporo zmian (między innymi zwiększenie ilości postaci, jakie możecie posiadać!), które możecie śledzić w changelogu. Aby być na bieżąco zachęcamy również do polubienia naszego profilu na facebooku: Better Life Role Play. Wszelkie znalezione przez Was błędy prosimy zgłaszać na forum.


Forum (2017-07-13 23:20:00)

FORUM ISTNIEJE: 1000 dni
Dziś minął 1000 dzień istnienia forum. Z tej okazji powraca mini gra PP z łączną pulą nagród 1000 PP. Poniżej zamieszczamy statystyki forum z dnia dzisiejszego, godzina 23:20. Dziękujemy, że jesteście z nami i przyczyniliście się do wyników!

* Mini grę znajdziecie w Panelu Gracza po zalogowaniu się na konto.

Aktualizacja (2017-06-25 21:00:00)

Nowy system broni
W dzisiejszej aktualizacji wprowadzone zostały znaczne zmiany w systemie broni. Co one obejmują? Przede wszystkim podział broni na broń i amunicje (oba osobno), dzięki czemu nie są już od siebie zależne w przypadku chowania, przekazywania i innych operacji. W związku z powyższym wszystkie bronie, jakie były posiadane przez postacie, ulokowane w domach lub pojazdach zostały usunięte za co przepraszamy, ale niestety było to konieczne. Zmienił się także sposób wyciągania oraz chowania broni, a w związku z tym pojawiła się nowa regulacja w regulaminie z którą prosimy się zapoznać. Warto dodać, że ta aktualizacja wyeliminuje na dobre bug, który powodował znikanie broni.

Co nieco o limitach
Każda broń możliwa do pozyskania w grze posiada teraz swoją wagę. Ma ona celu ograniczenie tak zwanych terminatorów, którzy noszą przy sobie po jednej broni z każdego możliwego rodzaju. Waga broni została wypisana na niebiesko (/g) i nie może przekraczać 6. Amunicja została podzielona na typy zgodnie z jej przeznaczeniem i wprowadzony został limit jaki można posiadać przy sobie. Duże bronie takie jak karabiny, shotguny i tym podobne zostają przyczepione do postaci. Pozycje broni można regulować za pomocą nowej komendy /opcje.

Co więcej?
Organizacje przestępcze muszą koniecznie zapoznać się ze zmianą systemu zamówień - został on bowiem przekształcony na podobieństwo domu aukcyjnego. Odświeżona siedziba rządu czeka na burmistrza - w Urzędzie Miasta wyremontowane zostało piętro rządowe oraz aula. Powstało również specjalne, boczne wejście. Szczegółowy opis aktualizacji znajdziecie w changelogu. Zachęcamy do zapoznania się z nim bowiem nie wszystkie zmiany zostały tutaj opisane.


Zaczynamy wakacje! (2017-06-23 09:00:00)

Zakończenie roku szkolnego...
... w końcu nadeszło - długo wyczekiwane i zasłużone. Mamy nadzieje, że udało Wam się zdać wszystkie przedmioty. Z tej okazji życzymy udanych wakacji i zapraszamy na serwer. Przypominamy również o Dniu Ojca, to też już dziś! Nie zapominajcie o swoim tacie. Wyczekujcie także newsów o aktualizacji - informacje wkrótce!


Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Dołącz do nas na Discordzie
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $22781071
Podatek Dochodowy: 7%
Największy Online
Miejsce 1 marcinn - 4962 godzin
Miejsce 2 Ryder - 3939 godzin
Miejsce 3 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3406 godzin
Miejsce 5 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 6 Xander - 2858 godzin
Miejsce 7 ToNy113 - 2847 godzin
Miejsce 8 9dawid8 - 2514 godzin
Miejsce 9 Patusia977 - 2468 godzin
Miejsce 10 rouch - 2459 godzin