Mikołajki (2017-12-06 00:00:00)

Coroczne rozdawanie prezentów
Mikołaj jest bardzo zapracowany w tym roku, ale pamiętał o nas i zostawił dla nas swoje pomocniczki Śnieżynki. Będą one czekały na Was w Verona Mall. W centrum handlowym znajdziecie również Całuśną Bramę - chyba nie musimy mówić do czego służy. Przypominamy, że w obie strony możemy dojechać autobusem wybierając stację o nazwie "Market (Galeria Handlowa)".


Zagubione prezenty
Podczas roznoszenia prezentów dla grzecznych dzieci z sań Mikołaja wypadło kilka podarków. Pomóżcie mu je odnaleźć, aby dzieci nie były rozczarowane ich brakiem!


Prezenty są umieszczone w miejscach łatwo dostępnych dla graczy i takich, gdzie fizycznie mogły zostać zrzucone.

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...
Od niedawna słychać pogłoski o planowanym przejeździe ciężarówek znanej marki napojów gazowanych. Nie jest to jednak zwykła dostawa. Wyciek ze służb porządkowych zdradził, że to prawdopodobnie przykrywka dla transportu czegoś innego niż napoje gazowane. Podobno ciężarówki podczas swej dotychczasowej trasy mogły zostać przechwycone i zamienione przez jedna z mafii z Las Venturas. Co będzie załadowane na ciężarówki? Sprawdźcie sami!

Wskazówka: Wszelkie akcje związane z konwojem radzimy zaplanować. Kierowca może (ale nie musi) nie wiedzieć co ma załadowane.

Planowany przejazd konwoju: 16 grudnia
Godzina startu: 20:00

Znana planowana trasa konwoju (w zależności od wydarzeń może ulec zmianie):


W wydarzeniu mogą brać udział tylko organizacje przestępcze i porządkowe. Całkowity zakaz angażowania się cywili (próby odbijania konwoju, pomaganie którejś ze stron, gapiostwo i śledzenie samochodem, inne przypadki).

Krok po kroku (2017-11-08 20:00:00)

All Saints General Hospital
Renowacja szpitala na Market jest kolejnym krokiem ku nowej aktualizacji. Poprawione zostały zarówno obiekty na zewnątrz szpitala jak i piętra wewnątrz (poza kostnicą, która została dodana niedawno). Niespodzianką jest również dodanie garażu za budynkiem - tymczasowo nieoskryptowanego (wszystko w swoim czasie!). Poniżej efekty naszej pracy. Oprócz obejrzenia screenshotów zachęcamy na odwiedziny osobiście - niekoniecznie na badania.

Aktualizacja (2017-11-01 22:00:00)

Nowy system rang
Nadszedł czas na zmiany - dosłownie i w przenośni! Dodaliśmy możliwość dynamicznego dodawania i usuwania rang we frakcjach oraz zmieniania ich nazw, wypłat i uprawnień. Poprzedni system oferował 6 rang w organizacji (nie mniej, nie więcej) - obecny oferuje maksymalnie 12, ale to Wy decydujecie z ilu będziecie korzystać. Również pojazdy przypisane dla danych organizacji mogą być regulowane rangami co pozwala na dużą elastyczność. Zostały dodane także nowe uprawnienia, takie jak na przykład dodawanie i usuwanie członków frakcji, zmiana rang członkom, zmiana nazw rang frakcji, dostęp do konta bankowego, możliwość pisania informacji rządowych, dostęp do magazynów, konfiskowanie licencji i broni oraz zamawianie towaru (w zależności o jaką frakcję chodzi). UWAGA: Wszystkie rangi obecne do tej pory we frakcjach zostały usunięte.

Urząd Stanu Cywilnego
Koniec ze ślubami przy urzędniczce w Urzędzie Miasta. Zgodnie z Waszymi głosami w ankiecie w końcu powstało miejsce specjalnie ku temu przeznaczone, czyli Urząd Stanu Cywilnego, które pozwoli Wam na spokojne odgrywanie ceremonii. Urząd znajdziecie naprzeciwko szpitala Wszystkich Świętych w dzielnicy Market. Zaznaczony został również na Waszej minimapie oraz na mapie serwera.

To jeszcze nie koniec. Aby zostawić Wam mały niedosyt zapowiadamy, że zmiana systemu rang jest wstępem do kolejnej aktualizacji... Domyślacie się jakiej?


To już trzy lata! (2017-10-26 00:00:00)

26 października 2014
Rok temu pisaliśmy, że dwa lata to bardzo duże osiągnięcie dla nas - dziś minął trzeci rok. Dziękujemy Wam za to, że jesteście. Zgodnie z tradycją przygotowaliśmy dla Was temat ze statystykami i podsumowaniem minionego roku. Znajdziecie go tutaj. Zachęcamy do czytania i komentowania, dziękujemy oraz życzymy jak co roku miłego spędzania czasu na serwerze w dniach urodzinowych jak i w kolejnych latach istnienia naszego serwera.

Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Dołącz do nas na Discordzie
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $22781071
Podatek Dochodowy: 7%
Największy Online
Miejsce 1 marcinn - 4962 godzin
Miejsce 2 Ryder - 3939 godzin
Miejsce 3 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3406 godzin
Miejsce 5 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 6 Xander - 2858 godzin
Miejsce 7 ToNy113 - 2847 godzin
Miejsce 8 9dawid8 - 2514 godzin
Miejsce 9 Patusia977 - 2468 godzin
Miejsce 10 rouch - 2459 godzin