Jaka miejscówka? #10 (2020-04-21 14:00:00)

Kanały
We wczorajszej małej aktualizacji dodaliśmy miejscówkę jakiej nie powstydziłby się Tadeusz Norek i żółwie ninja. Zobaczcie sami tutaj.Głosowanie (2020-04-19 23:00:00)

/voteban
Wprowadziliśmy małą aktualizacje, która podczas nieobecności administracji może być użyteczna w walce z cheaterami. Dodaje ona komendę /voteban, którą być może niektórzy znają z innych gier multiplayer. Powoduje ona włączenie głosowania mającego na celu zbanowanie wskazanej przez nas osoby.

Głos mogą oddać tylko osoby, które mają minimum 50 godzin na serwerze. Osoba banowana musi mieć maksymalnie 5 godzin spędzonych na serwerze. Dzięki tym ograniczeniom mamy nadzieję, że ta komenda będzie używana tylko nagłych przypadkach. Voteban może być użyty tylko, gdy w grze nie znajduje się aktualnie żaden administrator. Zaznaczamy, że nie jest to zabawka, a sposób na uciążliwe osoby podczas nieobecności administracji. Wszelkie przypadki banowania "dla jaj" skończą się odwołaniami odrzuconymi "dla jaj".

Aktualizacja (2020-04-13 17:00:00)

Obiekty specjalne
Mamy dla Was coś, co powinno Wam umilić czas spędzony w covirusowe poranki, popołudnia i noce. Dostosowaliśmy nasz system obiektów do obsługi obiektów specjalnych! Pozwoli nam to dodawać dla Was meble, które oprócz funkcji dekoracyjnej będzie można jeszcze używać. Obiekty specjalne - interaktywne - są oznaczone żółtym tagiem [S] w nazwie.

Jednoręki bandyta
Pierwszym specjalnym obiektem na naszym serwerze jest automat - jednoręki bandyta. Znajdziecie go w kategorii "Rozrywka" lub po wpisaniu "bandyta" w wyszukiwarce.

Właściciel automatu ma możliwość zarządzania jego ustawieniami - opcje "zarządzaj obiektem" znajdziecie po wybraniu go z listy obiektów w /obiekty. Zarządzać obiektem może również osoba, która ma uprawnienia do meblowania (może również wpłacać/wypłacać pieniądze). Zarządzanie obiektem daje możliwość ustawienia szansy na wygraną, kwoty nagrody głównej, cenę jednej gry oraz wpłacania/wypłacania pieniędzy z maszyny. Właściciel ma również dostęp do ostatnich logów maszyny (każdej osobno), w których znajdzie informacje takie jak użycia maszyny, wypłacone wygrane, wpłaty i wypłaty. Nie pojawią się natomiast informacje IC Imie_Nazwisko kto korzystał z maszyny (unikamy metagamingu) - administracja w razie potrzeby będzie miała takie informacje. Wkrótce logi obiektów specjalnych pojawią się również w Panelu Gracza.

Inne
Edycje obiektów powinna Wam ułatwić nowa komenda /cob, która służy do edycji najbliższego obiektu przy którym stoimy i mamy do niego uprawnienia. Dodatkowo na serwer zostały dodane dwie nowe miejscówki - taras na dachu Burger Shot w dzielnicy Marina oraz obiekty na placu budowy przy skate parku. Pełną listę zmian znajdziecie w changelogu na forum, link poniżej.


Wielkanoc (2020-04-11 09:00:00)

Wielkanoc
Święta to czas w którym bliskość jest najważniejsza. W tym roku wiele osób z nas będzie spędzać je z daleka od rodziny. W czasach dystansu i izolacji dbajmy o siebie mocniej i uśmiechajmy się. Doceniajmy to, co mamy wokół siebie na co dzień. Cieszmy się z małych rzeczy. W przerwie od- lub po świątecznych porządkach zapraszamy na nasz serwer! Cała ekipa BLRP życzy wszystkim spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy. Dobrego zdrowia, pogody ducha, pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.


Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Dołącz do nas na Discordzie
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $7435412
Podatek Dochodowy: 10%
Największy Online
Miejsce 1 Ryder - 5227 godzin
Miejsce 2 marcinn - 5032 godzin
Miejsce 3 marti195 - 4047 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3832 godzin
Miejsce 5 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 6 [Chudy] - 3752 godzin
Miejsce 7 mateusz19558 - 3464 godzin
Miejsce 8 TheDrifterPL - 3351 godzin
Miejsce 9 macieja12345f - 3165 godzin
Miejsce 10 adamek124 - 3142 godzin