Zaloguj Witaj na forum serwera Better Life Role Play! ::

Drugie urodziny Better Life Role Play!
Temat został rozpoczęty przez Emily_Castillo, 2016-10-26, 00:00

Zamknięty przez: Henry_Devines
2016-11-20, 21:00

Rogger Wysłany: 2016-11-09, 22:09   

Rewolucjonista

Nick IC: Nick_Trafficante
Respekt: 428
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Na forum dołączyłem 03.01.2015r, od tamtej pory wiele się zmieniło na serwerze, forum..

Zacznijmy od samego początku, dobrze pamiętam jak wbiłem tutaj pierwszy raz i wpisując "/admins" obadałem wyższość, a dokładniej Mikę i Loxarda ile ja wam durnych pytań zadawałem na temat serwera, tego co jest, co planujecie wprowadzić. Początkowo myślałem, że serwer będzie typowym pseudolem który padnie po kilku miesiącach. Dlatego pograłem przez kilka miesięcy na serwerze, a następnie zrobiłem sobie przerwę od serwera zerkając co pewien czas na forum jak i changelog - miłym zaskoczeniem był fakt, że serwer w dalszym ciągu się utrzymywał mimo małego pułapu graczy.. Ale wiecie co było najlepsze? Aktualizacje w changelogu które były często podobne do rzeczy które mi zdradzaliście na prywatnej wiadomości.

Po dłuższej przerwie wróciłem na serwer, co się działo wtedy?

Mało kto już mnie kojarzył, a co dopiero znał.. Tyle nowych osób przetaczało się przez serwer, niektórzy zostawali na dłużej inni uciekali po chwili, pograłem sobie przez trochę na serwerze. Dołączyłem do LSPD którego liderem w tamtym okresie był DraziV, właśnie wtedy nastąpił przełom w mojej karierze na serwerze, poznałem większe grono osób dzięki którym miałem powody by kolejnego dnia wrócić i zagrać. Po dłuższym czasie LSPD wyleciało i dostało czystkę, w sumie nie miałem już po co grać na serwerze, ale nie raz wołały mnie na serwer takie osoby jak DraziV, Acay, HeRand, Alan - w większości właśnie przez nich zostałem na serwerze i prowadziłem swoją skromną karierę dalej. Ale jak to zwykle bywa, osoby przetaczają się przez serwer i znikają. Z lekka urwały nam się kontakty i w sumie straciłem chęci do grania, ale poznałem kolejnych internetowych kumpli na serwerze, tym razem byli to Xtcek oraz Zycho - to były kolejne osoby które zatrzymywały mnie na serwerze.

Tak to cały czas leciało, aż do pewnego momentu

Za namową pewnych osób na serwerze, spróbowałem swoich sił i naskrobałem podanie na moderatora, o dziwo dostałem się na tą właśnie posadę 12 października 2015 roku, od tamtej pory zaczęły się moje zmagania właśnie z tą funkcją. Jak to zawsze bywa, początki bywały trudne średnie doświadczenie, jak i trudności przy zostaniu bezstronnym. Niestety przez stanie się bezstronną osobą, zacząłem tracić internetowych kumpli, ale czasami trzeba kogoś poświęcić. I tak w sumie leciało dalej, testowałem przyszłe update, poznawałem nowe osoby.

Zmiany w życiu

Ubiegłe wakacje, niby jedna z lepszych okazji aby posiedzieć przed tym kompem i jak typowy nolife siedzieć 24/7 na serwerze.. Ale czasami trzeba coś zmienić w swoim życiu, większość tych wakacji spędziłem poza domem z znajomymi ze starej szkoły, jednak ostatnia okazja by spędzić ze sobą więcej czasu. Do tego dorzuciła się Kinga, dla której również muszę przeznaczać sporo czasu. - W takiej sytuacji zgłosiłem swoje ograniczenie w pokoju administracyjnym i w wolnych chwilach zaglądałem na serwer, adminowałem. Ewentualnie starałem się wchodzić na serwer gdy ktoś potrzebował pomocy.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy

Wakacje się skończyły, przywłaszczyłem sobie opiekę nad działem skargi/pochwały na które przeznaczałem większość swojego czasu. Pomimo swojej świadomości, że nie mam zbytnio czasu na przesiadywanie na serwerze nie zgłosiłem tego z własnej głupoty, po miesiącu dostałem informację od wyższości o utracie funkcji, no nic.. Początkowo starałem się wytłumaczyć okoliczności mojej słabej aktywności, ale to nie starczyło. No nic, wróciłem na serwer i zacząłem grać jako zwykły gracz. - Na samym początku wszystko było idealnie, ale pewne osoby z administracji były zbyt jednostronne z tego powodu zacząłem jak to uznał Loxard, udupiać i pisać skargi, z czym się zgadzam i nie miało to sensu. Kilka dni od tamtych sytuacji, napisałem pożegnanie, wykupiłem urlop i tak jakoś zostałem na forum. Od tamtej pory szukam ponownie osób które mogły by mnie motywować do stałego grania na serwerze.

Przez właśnie tą drobną karierę, chciałbym z całego serca podziękować dla większości osób które przewinęły się przez serwer, zostały na dłużej czy zniknęły po chwili.
Dla Miki oraz Loxarda, za stworzenia tej małej społeczności, w której nie raz pojawia się jakaś choroba i właśnie przez nią pojawiają się gównoburze oraz danie mi szansy i możliwości współpracy przy serwerze, ale niestety zostało mi jedynie starać pisząc podania na moderatora.
Dla Zabka, za możliwość współpracy i pomocy przy wielu sprawach dotyczących serwera.
Dla Xenowskiego, za możliwość współpracy i pomocy.
Dla starej jak i obecnej kadry administratorskiej, za utrzymywanie porządku na serwerze jak i wsparcie dla Miki i Loxarda.
Jeszcze raz dziękuję!
 Autor postu otrzymał 2 pkt. respektu
Daj respekt autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 pkt. respektu:
Mane5, Alan
Henry_Devines  Wysłany: 2016-11-20, 21:00   

Respekt: 716

Dziękujemy za wszelkie życzenia i mam nadzieję do zobaczenia za rok! ;) Zamykam temat.
 Autor postu otrzymał 1 pkt. respektu
Daj respekt autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pkt. respektu:
Merix
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi