Zaloguj Witaj na forum serwera Better Life Role Play! ::

Drugie urodziny Better Life Role Play!
Temat został rozpoczęty przez Emily_Castillo, 2016-10-26, 00:00

Zamknięty przez: Henry_Devines
2016-11-20, 21:00

Emily_Castillo  Wysłany: 2016-10-26, 00:00   Drugie urodziny Better Life Role Play!

Nick IC: Emily_Castillo
Respekt: 1393

Drugie urodziny Better Life Role Play!

Już drugi rok jesteśmy z Wami. Jest to bardzo duże osiągnięcie i dziękujemy, że jesteście nadal z nami!
Tak samo jak w poprzednim roku mamy dla Was parę statystyk. Od tego zaczniemy:

Cytat:

Nasza mapa ma ponad 80.000 linijek kodu. To o 20.000 więcej niż rok temu!
Udało nam się uzyskać pułap 60/60 graczy.
Mamy 22.019 zarejestrowanych kont oraz 22.590 stworzonych postaci. To wzrost o 10.000 przez rok!
Na forum jest 3.860 użytkowników, a odwiedziliście nas już 302.543 razy!
Łączny przebieg wszystkich pojazdów wynosi 212.383 km.
W Waszych domach i nieruchomościach znajduje się łącznie ponad 1568 mebli.
Najwięcej banów nadał TheHeroes i ich liczba wynosi 484.
Złowiliście łącznie 43.548 ryb.
Nasi gracze spędzili łącznie 167.190 godzin na naszym serwerze, co daje 6966 dni (ponad 19 lat).
Największy online ma Raymond_Kenney i wynosi 3756 godzin (to prawie 157 dni!).

Stan statystyk z dnia 25 października, 21:20

Tak to leciało...
Przez ten okres udało nam się wdrożyć wiele rzeczy, jest to między innymi możliwość rozwijania i levelowania organizacji oraz kupowania ulepszeń za pomocą PF - Punktów Frakcji. Podczas tamtego, znacznego update przebudowaliśmy również system pojazdów, aby frakcje musiały kupować pojazdy we własnym zakresie. Do tego daliśmy możliwość przypisywania pojazdów pod daną frakcję oraz możliwość rotacji tychże pojazdów. Dodane zostały również koguty, na które tak bardzo czekaliście oraz inne pomniejsze rzeczy. Oczywiście w wymienianiu podkreślam, że wszystko co wypisuje nie jest całością zrealizowanych rzeczy, a jedynie ważniejsze, bardziej istotne podpunkty. Oprócz wyżej wymienionych na uwagę zasługują tagi i boomboxy - teraz gangi z ich pomocą mogą zaznaczać swoją obecność na "dzielni". :) Podzieliliśmy skiny zgodnie z Waszą wolą na rasy oraz dodaliśmy możliwość posiadania przez postać paru ubrań na raz z możliwością przebierania się. Wraz ze sklepami z ubraniami na Ganton pojawił się również sklep z rowerami. :) W późniejszym czasie pojawiły się również rozbudowane funkcjonalnie telefony, śluby oraz okna, które teraz ograniczają metagaming i sprawiają, ze rozgrywka jest jeszcze bardziej realistyczna. Pożegnaliśmy tak zwane organizacje przestępcze oficjalne, czyli Ballas, Grove Street, Vagos, La Cosa Nostra oraz Yakuzę. Poważne zmiany zaszły w narkotykach - nowe efekty, uzależnienia, cornery, zrzuty oraz detoksykacja wprowadziły handel narkotykami na nowy poziom. W ostatnich dniach doszła nam również kondycja, która zarówno jak i siła wpływa na naszą postać. :) Zmianą, która wymagała od nas (szczególnie od Loxarda) wielkiego wkładu pracy była reorganizacja i całkowita zmiana portalu http://blrp.pl/ oraz poprawki i rozbudowanie zarówno dla Was jak i dla nas Panelu Gracza.

Nowe przedmioty: nadajnik i odbiornik GPS, radio, spray i detergent i inne
Nowe prace: szmugler, agent nieruchomości
Nowe miejscówki: Vinyl Countdown, skwer przy Ciastillo, kompleks budynków wojskowych (włączając w to koszary, mini-szpital z laboratorium, poligon oraz teren ćwiczeń na ASG i więzienie), parking przy Unity Station, nowe obiekty na dzielnicach El Corona, Golden Palms, Temple, East Los Santos, sklepy z ubraniami, diabelski młyn, nowa siedziba FBI, remont Urzędu Miasta, Brudna Betty, Action!

Jakie mamy plany na przyszłość? Czy w ogóle mamy?
Oczywiście, że tak! Mimo licznych bojkotów, plotek i fałszywych domysłów nigdzie się nie wybieramy. Jesteśmy z Wami już dwa lata i czas leci dalej. W chwili obecnej co prawda pracujemy nad pomniejszymi poprawkami i nowościami, które może nie zawsze spełniają Wasze oczekiwania, jednak są poważnymi podwalinami do poważnego update związanymi z biznesami oraz znacznymi zmianami w gospodarce. Nie chcemy Wam za wiele zdradzać. Wszystko w swoim czasie. Na pewno w najbliższym czasie skupimy się także na bugfixie obecnego skryptu dlatego jeśli chcecie "by żyło się lepiej" to zgłaszajcie ich jak najwięcej na forum. Plan już jest także sumiennie pracujemy. :aniołek:

Zakończenie tego gadania
Żeby za bardzo nie przedłużać – chcielibyśmy podziękować zarówno administratorom jak i opiekunom za Wasz wkład pracy i wytrwałość. Wiemy jak czasami jest ciężko pogodzić wszystkie obowiązki i podejmować właściwe decyzje. Dziękujemy za zaangażowanie i mamy nadzieję, że będziecie jeszcze długo z nami współpracować. Wam - graczom – dziękujemy za to że byliście, jesteście i mamy nadzieje, że będziecie. Wasze wsparcie i gra na serwerze BLRP w okresie tych 2 lat pozwoliła nam ulepszyć serwer do obecnego stanu. Dzięki Wam mamy się dla kogo starać i rozwijać serwer.

Ekipa BLRP.

PS. W Panelu Gracza została włączona mini-gra, łączna pula nagród to 4000 PP, macie trzy szanse. Powodzenia! :obcy:
(W przypadku problemów z wyświetlaniem wciśnij F5)
 Autor postu otrzymał 27 pkt. respektu
Daj respekt autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 27 pkt. respektu:
Bimbol, D@NON1906, 7days7, Henry_Devines, Michaello, Xenowski, KanclerzGeorge, HeRand, Ratched, TheHeroes, supermati6, KaToWiCe, Clarvus, Misia787, Jozefowa, 9dawid8, marcin2341, ChrusciaK, ToNy113, Xavi222, Makusfeld, Puchatek, Joka, Sobek2002, Mane5, Maras, SheLL
Emily_Castillo  Wysłany: 2016-10-26, 01:16   

Nick IC: Emily_Castillo
Respekt: 1393

Minigra chwilowo wyłączona.

Specjalne podziękowania dla Robota, który stworzył aż 14 kont żeby wyklikać część planszy, a przez noc pewnie całą. Gra taka wciągająca.

Gra będzie wznowiona. :obcy:
 Autor postu otrzymał 4 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 pkt. respektu:
Merix, marcin2341, robaczekkk, Henry_Devines
7days7  Wysłany: 2016-10-26, 03:24   

Nick IC: Tak
Respekt: 267
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Gdzie inni rezygnują z powodu niepowodzeń, tam Wy stoicie na stałym gruncie wyznaczonych sobie celów, do których jak widać dążycie. Nie przypominam sobie, aby istniała obecnie inna społeczność na platformie SAMP, która po mimo nie dużej ilości graczy na serwerze oraz nie najlepszego wizerunku serwera istniała tak długi okres jak to się ma w BLRP. Widać, że nie zależy Wam tylko na kasie z premium, czy fejmie z powodu sukcesów serwera. Osobiście życzę wytrwałości w dalszym rozwoju projektu oraz osób, ktore wspomogą Was podczas tej podróży. Szkoda tylko, że co poniektórzy użytkownicy nie są wystarczająco obiektywni oraz opanowani, aby mogli się otrząsnąć z tej całej otoczki dziwnego transu zatruwającego wszystkim życie. Nie mniej, za wspólnie wspędzone dwa lata - dziękuję <3
 Autor postu otrzymał 10 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 10 pkt. respektu:
HeRand, Ratched, 9dawid8, Emily_Castillo, Jozefowa, Xenowski, marcin2341, Mane5, Joka, Shadow126
Esper  Wysłany: 2016-10-26, 12:17   

Nick IC: Esper Cortsa
Respekt: 206

No powiem, że fajnie jest być adminem takiego serwa. Gratki dla Hendryga bo robi sztos robotę, i w sumie mógłby tego wszystkiego nie robić a jednak "że mu się chce" to pozdro. Emilka to w sumie robi tyle co zwykły opiekun tylko w innych tematach ale no już wymienię ją bo po cichu podkręca Hendryga żeby nie spał tylko pisał kod. :D

Vice heady jak zawsze na topie, Xenowski nawet wpadł respa dać Emilce, żeby go nie wyrzuciła za brak lajków a od Ząbka na pewno niedługo znów usłyszymy mądre słowa takie jak na przykład: "Myjcie ząbki bo ban!"
Z tego miejsca również pozdrawiam 7daysa7 przyjaciela serwa, który dobrze poradzi, użycza głosu i czasem nakręci jakiś klip. Idąc dalej spotykamy Kenejka, wiernego generała zbliżającego się do połowy roku czasu spędzonego online. Porównując do pierwszej rocznicy dużo się zmieniło, chociaż teraz nie wiemy ilu adminów przewinęło się od początków ale troszkę ich było :crazy:
Ciekawe kto dotrwa do kolejnej rocznicy, i ciekawe jakie eventy jeszcze będą bo już nie długo halloween!

Wyżej wymienione zdania nie są całkowicie prawdziwe, a niewłaściwe ich zastosowanie zagraża Twojemu życiu i zdrowiu IC, bo Mika jeszcze unbana czasem da. <3
 Autor postu otrzymał 5 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 pkt. respektu:
9dawid8, apricot, marcin2341, 7days7, Joka
KaToWiCe  Wysłany: 2016-10-26, 15:11   

BORCREW FAMILY

Nick IC: Michael Adams|Raymond Longers|Ivan Forverse
Respekt: 110
Ostrzeżeń:
 3/3/6

Ja także, chciałbym podziękować Emily i Henremu za zlitowanie się nade mną :) i oczywiście reszcie administracji za to że byli i są i zawsze pomogą.

GeorgeTak  Wysłany: 2016-10-26, 19:45   

Nick IC: Leontay Shackleford
Discord TAG: alejaja#2999
Respekt: 1456
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Polecam, h@ milosierni i zrozumieli. ADMINISTRACJA TEZ OKEJ. BEZ SPINY!! Sto lat1

9dawid8  Wysłany: 2016-10-26, 21:14   

Bucianeł Wpitoleł

Nick IC: Marco Marina/Giovanni Buccino
Discord TAG: xPOGOx#4376
Respekt: 739
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Ja mogę podziękować za te dwa lata wspólnej działalności, okres jaki był taki, był lecz wspominam ten czas dość dobrze szczególnie będąc administratorem serwera.
Podziękowania dla H@/VH@ i @ głównie.

Pozdrawiam,
9dawid8.

Mane5  Wysłany: 2016-10-28, 08:59   

dh

Nick IC: Witaj przybyszu, dokąd mam Cię zabrać?
Discord TAG: KuniK#8560
Respekt: 116

Dziękuję wszystkim za te (prawie) dwa lata. :crazy:

[A]Clar_Vus[O]  Wysłany: 2016-10-28, 16:24   

*// Za-ja-ra-ny\\*

Nick IC: --->Martin_Montana<---[OPEN]
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Ostatnio spędziłem tu trochę czasu, gram ponad tydzień. Nie zwiedzilem wszystkiego ale co nie co wiem. Chciałbym pozdrowić przede wszystkim: Emily_Castillo oraz Henry_Devines Za włożenie pracy w ten super serwerek. Oczywiście zauważyłem pomocników Head czyli Zabka i Xenowskiego. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju BLRP.PL i mam nadzieje że zwolnienicie aPsik'a z administracji. Dziękuję za miłą grę bo na waszym serwerze najbardziej miło mi się grało. Nie gram dużo tylko tydzień ale to coś, myślę że z czasem po unbanie coś nowego zwiedze. Dziękuję!

Maras Wysłany: 2016-10-30, 22:05   

Nick IC: Felix Matias
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Super! Czas tak płynie... a ja nie miałem jeszcze przyjemności tutaj zagrać, jednak reklama forum i serwera na FB mnie tutaj przyciągnęła. Zamierzam tutaj grać i zostać stałym graczem, także gratuluję też za wytrwałość w projekcie i chęci dalszego prowadzenia serwera, co prawda jakby nie gracze to by serwera nie było, a jak są gracze to administracja ma motywację dalej rozwijać serwer. Powodzenia, oby to dalej szło i widzimy się w grze! :)

4reK  Wysłany: 2016-10-30, 22:26   

#Koniec gry IC.

Nick IC: Już nie mam żadnego.
Ostrzeżeń:
 7/3/6

Ja tez serdecznie chciałem podziękować każdemu ponieważ dostałem od serwera 50pp i premiera czego jestem wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich! Oraz życzę dalszego funkcjonowania. Nawet zdjęcie stworzyłem. Dziękuję za to co mi daliście!

Nanokkk  Wysłany: 2016-11-06, 20:16   

Nick IC: Henry_Uzo
Respekt: 46
Ostrzeżeń:
 7/3/6

To tak, wszystkiego najlepszego życzy Nanokkk
Poniżej Screen jaki był największy staż graczy w tym tygodniu a może i nawet w miesiącu lub roku ale wiem że pierwszy raz grałęm na serwerze co była pełna ilość osób:

NO nie jest to najgorszy serwer Role Play ani nie najlepszy, jest średniej klasy. No nie powiem miło mi się tu gra, ale też jest dużo nie przyjaciół. Myślę że do 2017 roku doczekam, i życzę istnienia serwera jak najdłużej.

Bimbol Wysłany: 2016-11-07, 00:35   

Nick IC: Braxton_Foster
Respekt: 9
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Pograłem na tym serwerze już z dobre cztery dni i powiem szczerze, że fajnie się tutaj gra tylko co niektórzy denerwują strasznie, ale da się jakoś wytrzymać. xD Fajny system oskrptowania jest, graczy też gra dziennie po 50, a administracja jak na mój gust ogarnięta, zawsze pomocna i szybko reagująca na raporty czy PW. Także, życzę powodzenia, żeby serwer trwał nawet do 2020 roku! :)

N9ne-xxl  Wysłany: 2016-11-07, 01:01   

mobbyn

Nick IC: Jayden Mayers
Respekt: 48
Ostrzeżeń:
 6/3/6

To samo co Bimbol, gram już od jakiegoś czasu i powiem szczerze, że serwer jest specyficzny, choć ma swój urok. Skrypt jest fajny, a z ludźmi idzie normalnie pograć i pogadać, miło się u was spędza czas.

SheLL  Wysłany: 2016-11-08, 16:25   

Admin 2*

Nick IC: Damien_Tomato
Respekt: 103

Zacząłem grę na tym serwerze praktycznie na samym początku jego otwarcia, pograłem trochę, spędziłem wiele miłych chwil ze starymi znajomymi z sa:mp'a, jak i z zupełnie nowymi osobami. Niestety z pewnych powodów musiałem zaniechać gry na dosyć długi okres czasu, gdy niedawno wróciłem bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, serwer rozrósł się, doszło sporo nowych ciekawych rzeczy i możliwości ;) Te dwa lata minęły szybko, ale były bardzo owocne. Oby tak dalej! :D

Podziękowania należą się administracji, która wie co robi i robi to dobrze ;) ale również i graczom, którzy stwarzają przyjemną atmosferę na serwerze :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi