Zaloguj Witaj na forum serwera Better Life Role Play! ::

Dalszy los organizacji oficjalnych
Temat został rozpoczęty przez ZabeK, 2016-01-30, 21:54

Zamknięty przez: ZabeK
2016-02-01, 19:14

Jaki ma być los oficjalnych organizacji przestępczych?
Zostawić
29%
 29%  [ 15 ]
Usunąć
70%
 70%  [ 36 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

Kankster  Wysłany: 2016-02-01, 16:08   

Pancia

Nick IC: Hiroshi_Miyamoto
Respekt: 6

Cytat:
Na przykład taka Yakuza. Oni się wożą po mieście tylko czarnymi autami, każdy tam ma [5], kosi kasę co godzinę, a zero gry z ich strony, a jak już grają to CK w centrum miasta, grożąc najpierw na PW, no proszę was.

Prosze Cię - To, że nie gramy przy twojej osbie nie znaczy, że tego nie robimy... Czarne auta mamy bo to nasz klimat, proste. To samo moge powiedziec o tobie, że nie grasz i Cienawet nie wdiuje na mieście. xD
Poziom toku rozumowania przewyższa wszelaki limit jego maximum xD
Daj respekt autorowi tego posta

Luciano  Wysłany: 2016-02-01, 17:07   

Ruthless!

Nick IC: #metylofenylopropyloamina
Respekt: 320
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Zaczyna się robić gównoburza, każdy się oskarża, że ten gra lepiej ten gorzej ten w ogóle.
Więc proponuje wyczyścić trochę temat. A co do losu organizacji - oczywiście usunąć, żadna frakcja nieoficjalna nie wytrzymała zbyt długo, ze względu na ich straszne zaniedbanie - jeżeli miał gwarantowane lepsze warunki w oficjalnej, to przecież jasne co większość wybierze.
Dodać możliwość przypisywania pojazdów (słyszałem, że jest już nawet zrobiona, więc nie będę się tu rozpisywał)
Nie wiem co ten update w ogóle przewiduje, bo wszytko jest owiane wielką tajemnicą - reszta rzeczy wyjdzie w praniu. Ewentualne niedoróbki zawsze można uzupełnić.

Proponuje jeszcze usunąć rowerki z wypożyczalni (chyba nie muszę pisać o nadużyciach) i wrzucić je do salonu.
 Autor postu otrzymał 1 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pkt. respektu:
supermati6
Koroner  Wysłany: 2016-02-01, 17:17   

S.C.A.R.S

Nick IC: Triple_H
Respekt: 18
Ostrzeżeń:
 11/3/6

Poza tym co do skinów. Ja bym usunął i wrzucił do Binco, zmniejszyło by to MG, ponieważ niektórzy mieli by identyczne. Hmm... Wrzucić do Binco było by całkiem fajnie, nabrały by znaczenia bandany, opis, oraz tak jak napisałem w sugestii tatuaże. Skin nie powinien być że Uniklnay jest.. Każdy powinien móc takiego sobie zabrać, Wtedy FBI by miało inaczej i trudnej złapać bo jebną opis a tu pół LS jest takie. Urealniło by to dość sporo bo zazwyczaj rozpracowanie gangu czy maffi trwa trochę więcej niż dzień/dwa OOC.

Co do biznesów, To to z tą apteką było by bardzo fajne. Organizacje przestępcze też powinny mieć dostęp do skinów cywili.. A nie że Ganton to Skiny Ganton, LCN to skiny LCN... to tylko przyprawia o MG i nic innego. Pozdrawiam i oczekuje na odpowiedź odnośnie mojego posta.

ZabeK  Wysłany: 2016-02-01, 19:14   

Urlop studyjny

Nick IC: Victor_Vitarelli
Respekt: 317

Dziękujemy za wszelkie opinie. Jak widać wyżej - organizacje oficjalne znikną w przyszłym update. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś będzie chciał podtrzymać sentyment i pociągnie wątek dalej ;)

Życzę miłego dnia, teraz do pracy!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi