Zaloguj Witaj na forum serwera Better Life Role Play! ::

Dalszy los organizacji oficjalnych
Temat został rozpoczęty przez ZabeK, 2016-01-30, 21:54

Zamknięty przez: ZabeK
2016-02-01, 19:14

Jaki ma być los oficjalnych organizacji przestępczych?
Zostawić
29%
 29%  [ 15 ]
Usunąć
70%
 70%  [ 36 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

ZabeK  Wysłany: 2016-01-30, 21:54   Dalszy los organizacji oficjalnych

Urlop studyjny

Nick IC: Victor_Vitarelli
Respekt: 315

W dniu 29.01.16 r. przeprowadziliśmy w zarządzie bardzo długą konferencję w związku z najbliższym dużym update.

W planach jest całkowite przebudowanie systemu organizacji oraz ich prowadzenia (przed rozpoczęciem prac nad dynamicznymi biznesami).
Aby móc ostatecznie określić kierunek zmian musimy ustalić jedną fundamentalną sprawę - co zrobić z organizacjami oficjalnymi przestępczymi (GS, VAGOS, BALLA, LCN, YKZ). Więszkość z nas zagłosowała na opcję usunięcia ich i doprowadzenia do porządku organizacji nieoficjalnych (drugą opcją jest próba współistnienia tychże z nieoficjalnymi), jednakże liczymy się z Waszym zdaniem i chcielibyśmy je poznać.

Organizacje te są chyba najbardziej rozpoznawalnym kryterium starego GF'a, dlatego pytamy się Was - co z nimi robimy? Głosowanie dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE sprawy ich pozostawienia, dalsze prace już są w większości zaplanowane, tak więc ewentualne sugestie prosimy pisać w odpowiednim dziale. Prosimy o głosowanie w ankiecie oraz ewentualne komentarze w tym temacie.

Głosować można do dnia 1.02.16 r. aby móc żwawo zacząć poważne prace i dodać do puli to co zostało już zrobione do tego update (pamiętajcie, maszyna wciąż działa, Loxard nie próżnował przez ten czas :) )
 Autor postu otrzymał 2 pkt. respektu
Ostatnio zmieniony przez ZabeK 2016-02-01, 19:15, w całości zmieniany 4 razy  
Daj respekt autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 pkt. respektu:
ZlagowanY, marcin2341
IksDeeee  Wysłany: 2016-01-30, 22:00   

#MoneyBoy

Nick IC: Nie gram, ziomek.
Respekt: 72
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Jeśli organizacje oficjalne zostały by usunięte sprawą skryptową było by również dodanie do nich Paydayów. Ale myślę, że pomysł jest okej. Wreście zmiejszyło by się MG, bo frakcje nie posiadały by skinów frakcyjnych, lecz jeden skin, który może wybrać również cywil. Jest to dobra opacja. Oby została zrealizowana.
 Autor postu otrzymał 1 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pkt. respektu:
ZlagowanY
RoBoT  Wysłany: 2016-01-30, 22:07   

im ruthless

Nick IC: Colin_CINGSTONE
Respekt: 663
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Payday nie jest Ci do niczego potrzebny w org. przestępczej, która opiera się na rabowaniu i porywaniu ludzi.

Pozostaje kwestia kilku pytań, które skrócę mniej więcej żeby było wiadomo o co chodzi.

1. Czy przewidujecie możliwość dodania pojazdów pod panel frakcji, tak by każdy członek mógł ich użyć - wiadoma sprawa.
2. Czy jeśli organizacje zostaną usunięte, to aktualnie squady, rodziny, kartele whatever, będą miały możliwość posiadania interioru i biznesu frakcyjnego, ale żeby to działało jako tako - głównie dla karteli, rodzin - żeby nie przynosiło to strat.
3. Co w związku z aplikującymi? Czy przewidujecie dawać im coś na start, chociażby pojazd, by członkowie mogli się chociaż poruszać od punktu A do punktu B, a nie lecieć wszędzie z buta, jeśli wchodzą na serwer z projektem, chodzi mi głównie jak zmieni się stosunek administracji w związku z aplikującymi, którzy jednak aplikując na org. oficjalną liczą też na profity tj. interior i pojazdy.
4. Czy w chwili usunięcia org. oficjalnych, będzie możliwość automatycznego (tzw. dynamicznego) wyboru skinów dla członków organizacji? Chodzi mi głównie o to, że lider sam ustala skin dla kogoś, lub dana osoba sama może sobie wybrać skin.
5. Czy osoby, które teraz utracą profity w związku z prowadzeniem org. oficjalnych, otrzymają jakąś rekompensatę w postaci np. auta, dwóch aut, bądź interioru by nadal mogli odgrywać swój typowy "hood gaming"?
6. Czy liderzy oficjalnych organizacji przestępczych zostaną usunięci wraz ze swoją ekipą? Jeśli nie, to co ich teraz czeka?

Autor postu otrzymał 2 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 pkt. respektu:
ZlagowanY, KrystekZdR
ZlagowanY  Wysłany: 2016-01-30, 22:09   

malo popularny gracz

Nick IC: Stefanio Callaba, Ty Ley, Charlie Button
Respekt: 141
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Napisałeś o tym że frakcje oficjalne to rozpoznawalne cechy starego GF'a z czym trudno się nie zgodzić. Jednak każdy powinien pomyśleć o tym, czy zawsze serwer będzie istniał pod względem GF'a? Jak dla mnie dobrze że bazuje na GF'ie ale warto zmodyfikować jego rzeczy na technologie dzisiejszych czasów. Zagłosowałem na zostawienie z sentymentów i przyzwyczajenia jednak oba rozwiązania mi odpowiadają.

ZabeK  Wysłany: 2016-01-30, 22:19   

Urlop studyjny

Nick IC: Victor_Vitarelli
Respekt: 315

Jako iż nie mogę zdradzać jeszcze szczegółów odpowiem bardzo krótko, z czasem wszystko się wyjaśni.

1. Tak
2. Tak
3. Nie ma nic za darmo, będą musieli na wszystko zapracować.
4. Nie będzie z góry ustalonych skinów - będzie sens dla akcesoriów i opisów
5. Wyjdzie w praniu
6. Prawdopodobnie będą mogli bez aplikacji pozostać przy swojej organizacji, aczkolwiek to jeszcze wyjdzie w praniu.

MC_Kubik  Wysłany: 2016-01-30, 22:24   

Dowódca S.W.A.T.

Nick IC: Antonio Bennett
Respekt: 30
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Można zrobić tak, usunąć jedź oficjalnych, gdy ktoś będzie chciał grać jako np. GROVE, pisze apke w nie oficjalnych, po akceptacji dostaje panel, oczywiście skiny że sklepu i dziękuję. Nie ma MG a są frakcje jako nieoficjalne.

supermati6  Wysłany: 2016-01-31, 00:07   

brokenthoughts6

Nick IC: Glenn_Mayers
Respekt: 279
Ostrzeżeń:
 4/3/6

No dobra, ale co z będzie z liderami obecnych organizacji oficjalnych? Czy wszystko co należy do nich obecnie tzn. co oferuje im panel, zostanie? :( Czy będzie trzeba na wszystko zapracować od nowa?

Koroner  Wysłany: 2016-01-31, 01:14   

S.C.A.R.S

Nick IC: Triple_H
Respekt: 18
Ostrzeżeń:
 11/3/6

Jak dla mnie to sprawa wygląda tak że te organizacje przestępcze powinny zostać usunięte, skiny (Pojazdy zostawić), bo jak chyba każdy się zgodzi skiny są powodem do MGi się to dzieje bardzo, bardzo często. Powiem więcej, jak grałem u Ventrue w YKZ, to byłem w Centrum, a tu PD ni z gruszki, ni z pietruszki podchodzi i wykręca mi rece. Powód ? Skin z YKZ.

Co do Biznesów. Rozszerzył bym troszkę dostępne biznesy o aptekę czy też jakąś restaruracje. Ciekawym według mnie pomysłem było by gdyby Gang faktycznie napadał na taką apteke. Oprócz kasy dostawał jakieś tam sterydy czy środki do produkcji narkotyków czy też nie same. Wiemy wszyscy że dużo pochodnych od leków w Aptekach można użyć jako środków odurzających. Takie jest moje zdanie na ten temat.

supermati6  Wysłany: 2016-01-31, 01:55   

brokenthoughts6

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Koroner napisał/a:
Jak dla mnie to sprawa wygląda tak że te organizacje przestępcze powinny zostać usunięte, skiny (Pojazdy zostawić), bo jak chyba każdy się zgodzi skiny są powodem do MGi się to dzieje bardzo, bardzo często. Powiem więcej, jak grałem u Ventrue w YKZ, to byłem w Centrum, a tu PD ni z gruszki, ni z pietruszki podchodzi i wykręca mi rece. Powód ? Skin z YKZ.

Co do Biznesów. Rozszerzył bym troszkę dostępne biznesy o aptekę czy też jakąś restaruracje. Ciekawym według mnie pomysłem było by gdyby Gang faktycznie napadał na taką apteke. Oprócz kasy dostawał jakieś tam sterydy czy środki do produkcji narkotyków czy też nie same. Wiemy wszyscy że dużo pochodnych od leków w Aptekach można użyć jako środków odurzających. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Konkret. <3 >:]

HeRand  Wysłany: 2016-01-31, 09:28   

#Rudy

Nick IC: pif paf
Respekt: 1245
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Cytat:
(...)dalsze prace już są w większości zaplanowane, tak więc ewentualne sugestie prosimy pisać w odpowiednim dziale.

No to chyba trochę jeszcze poczekamy za uptade'em.

Co do organizacji, to jestem za ich usunięciem i za dodaniem skinów do binco, czy tam sklepu ze skinami. Nie będzie MG, a będzie w końcu dowolność co chce się grać. Poza tym śmieszył mnie fakt, że gangsterzy którzy są biedni, dostają pejdeje XD Tego wcale nie powinno być, wtedy pieniądz zyskałby trochę na wartości, jeśli chodzi o grę w gangach.

Więcej szczegółów
marcin2341
Henry_Devines  Wysłany: 2016-01-31, 11:18   

Respekt: 746

Ja tutaj się wypowiem jedynie odnośnie tego:
Cytat:

Cały czas w ogłoszeniu forum widnieje temat w którym napisałem o tym, że szukamy pomocników. Zgłosiło się paru ale za każdym razem kontakt z nimi się urywał. Dostawali zlecenie i potem nawet nie odpisywali, więc ze względu na to że brak ludzi do pomocy to i terminy realizacji updateów nieco odległe.

supermati6  Wysłany: 2016-01-31, 13:19   

brokenthoughts6

Ostrzeżeń:
 4/3/6

HeRand napisał/a:
Cytat:
(...)dalsze prace już są w większości zaplanowane, tak więc ewentualne sugestie prosimy pisać w odpowiednim dziale.

Co do organizacji, to jestem za ich usunięciem i za dodaniem skinów do binco, czy tam sklepu ze skinami. Nie będzie MG, a będzie w końcu dowolność co chce się grać. Poza tym śmieszył mnie fakt, że gangsterzy którzy są biedni, dostają pejdeje XD Tego wcale nie powinno być, wtedy pieniądz zyskałby trochę na wartości, jeśli chodzi o grę w gangach.

Kto powiedział że w obecnych czasach "gangsterzy" są biedni? Bez sens, takie gadki Rudzielcu. :zarumieniony: <3 xd

mati223  Wysłany: 2016-01-31, 22:00   

Prawilnie prawilny!

Nick IC: Prawilnie prawilny!
Respekt: 87
Ostrzeżeń:
 8/3/6

Wywalić, skiny do binco.

Więcej szczegółów
rumacuk
Velozo  Wysłany: 2016-02-01, 14:08   

Nick IC: |Emmet Foster|
Respekt: 107

Dobre pytania zadał Robot, chyba najważniejsze dotyczące tego tematu. Ja osobiście widzę to tak, że można usunąć te oficjalne, skiny dać do binco, bo to najważniejszy element, żeby skiny oficjalnych były w binco. Fajny pomysł dał też Koroner, ale to bardziej do sugestii się nadaje niż do tego tematu. Byłoby dobrze, gdyby była możliwość przypisywania pojazdów pod frakcje, oczywiście przez liderów, np. ja kupuje washingtona, i jakąś komendą przypisał go pod frakcję. Ilość pojazdów do przypisania byłaby ograniczona, np. do 5. Na pewno zmniejszy się MG ze strony niektórych graczy, gdy np. szajka ścigantów będzie śmigała w strojach ballas. Ważną kwestią są również PayDay'e w oficjalnych. Na przykład taka Yakuza. Oni się wożą po mieście tylko czarnymi autami, każdy tam ma [5], kosi kasę co godzinę, a zero gry z ich strony, a jak już grają to CK w centrum miasta, grożąc najpierw na PW, no proszę was. Na pewno byłoby o wiele więcej akcji ze strony przestępczych, bo każdy chciałby zgarnąć trochę grosza, a liderzy chcieliby np. kupić jakieś pojazdy pod frakcje, czy jakiś dom który miałby robić za bazę. Jak najbardziej pomysł bardzo dobry. Będzie się działo o wiele więcej na serwerze, oraz doda to trochę realistyczności do gry, kiedy np. każdy gang będzie musiał sam zapracować na życie napadami, rabunkami itd. Przestępcze jak i porządkowe będą miały o wiele więcej gry, a FBI będzie musiało się bardziej postarać, żeby jakiś gang/mafie rozbić.

stykWEb Wysłany: 2016-02-01, 14:58   

Nick IC: Shun Miyamoto
Respekt: 4

Cytat:
Na przykład taka Yakuza. Oni się wożą po mieście tylko czarnymi autami, każdy tam ma [5], kosi kasę co godzinę, a zero gry z ich strony, a jak już grają to CK w centrum miasta, grożąc najpierw na PW, no proszę was.

Popisałeś się tą wypowiedzią Ci powiem.
Weź skończ gimnazjum i możemy popisać.
Że niby Yakuza nic nie gra? "no proszę cie"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi