Zaloguj Witaj na forum serwera Better Life Role Play! ::

Pierwsze urodziny Better Life Role Play!
Temat został rozpoczęty przez Emily_Castillo, 2015-10-25, 22:58

Zamknięty przez: Emily_Castillo
2015-10-31, 20:50

Emily_Castillo  Wysłany: 2015-10-25, 22:58   Pierwsze urodziny Better Life Role Play!

Nick IC: Emily_Castillo
Respekt: 1276

Pierwsze urodziny Better Life Role Play!

:a: Jako, ze jutro minie roczek od startu serwera przydałoby się zrobić jakieś podsumowanie tego okresu. Jest to duże osiągnięcie (patrząc na inne serwery) i głównie dzięki Wam nam się to udało! Dziękujemy! Przygotowaliśmy dla Was kilka statystyk:
Cytat:

Nasza mapa ma ponad 60.000 linijek kodu.
Udało nam się uzyskać pułap 60/60 graczy.
Mamy 10.780 zarejestrowanych kont oraz 12.664 stworzonych postaci.
Na forum jest 2.075 użytkowników, a odwiedziliście nas już 119.753 razy!
Łączny przebieg wszystkich pojazdów wynosi 78.677km.
W Waszych domach znajduje się łącznie ponad 628 mebli.
24 osoby zakończyły z nami współpracę w Administracji.
Naszym miastem rządziło już czterech burmistrzów (i wszyscy zostali zbanowani oprócz Xenowskiego).
Najwięcej banów nadał TheHeroes i ich liczba wynosi 146.
Złowiliście łącznie 25.515 ryb.
Najniższy podatek dochodowy wynosił 3% i był za panowania Harrego_Haisenberga.
Nasi Gracze spędzili łącznie 83.562 godzin na naszym serwerze, co daje 3481 dni i 75 godzin (9 lat i 6 miesięcy!).
Największy online ma Raymond_Kenney i wynosi 1554 godzin (to prawie 65 dni!).

Stan statystyk z dnia 25 października, 21:47

:a: Przez rok z większych rzeczy udało nam się wdrożyć system akcesoriów, tuningu i naprawy samochodów w warsztacie, siłownię, łowienie ryb, tworzenie własnych organizacji, weryfikacje i przypominanie hasła via email i wiele innych większych i mniejszych rzeczy. Kolejne poprawki są już w drodze, mimo ze ich tempo nie wszystkich zadowala staramy się ze wszystkich sił aby się podobało.

:a: Na koniec (aby za bardzo się nie rozpisywać) chcielibyśmy wyróżnić parę osób, będą to m.in. członkowie Administracji, zacznę od Espera – w zasadzie za całokształt, był kiedy go potrzebowaliśmy czy do testów, czy do filmowania, czy do pilnowania serwera. Interesował się postępem jak nikt inny i za to mu chwała. Podziękowania lecą także w stronę Dawida i Heroesa za bardzo wiele czasu poświęconego zarówno na forum jak i na serwer oraz trzymanie porządku we frakcjach porządkowych (porządek – słowo klucz). Nie zapominamy także o Puchatku który zajmował się graficzną stroną forum oraz jego funkcjonalnością oraz o 7days7 który dzielnie zastępował Xenowskiego w kręceniu filmików. Dziękujemy naszym testerom – Xtcekowi i Roggerowi, którzy testowali dzisiejszy update (coś nie działa? – już wiadomo czyja wina), oraz reszcie członków Administracji którzy nie zostali wymienieni – za trud włożony w pilnowanie serwera i wkład własny. Kolejność wymieniania jest przypadkowa. Dziękujemy pozostałym osobom o których mogliśmy zapomnieć wymienić, a też się mocno przysłużyli w rozwoju serwera. W tym roku – jak już wspominałam – było wiele wzlotów i upadków, wspominamy go pozytywnie i liczymy, ze przyszły rok będzie jeszcze lepszy!

Ekipa BLRP.

PS. W Panelu Gracza została włączona mini-gra, łączna pula nagród to 1600 PP, powodzenia. ;)
(W przypadku problemów z wyświetlaniem wciśnij F5).
 Autor postu otrzymał 14 pkt. respektu

Daj respekt autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 14 pkt. respektu:
robaczekkk, Henry_Devines, xtcek, Xenowski, IksDeeee, 9dawid8, TheHeroes, marcin2341, Xavi222, Nicole, Puchatek, Torner, Mane5, GamerPL
xtcek  Wysłany: 2015-10-25, 23:08   Re: Pierwsze urodziny Better Life Role Play!

Naczelny Hejter!

Nick IC: Magnus_Ottesen
Respekt: 72

Emily_Castillo napisał/a:
Dziękujemy naszym testerom – Xtcekowi i Roggerowi, którzy testowali dzisiejszy update (coś nie działa? – już wiadomo czyja wina)

Rogger, jak zwykle nasza wina :((
Także dziękuję za nadanie szansy pod liderką poczynając od Groszków, aż do FBI.
Dziękuję za szansę pobytu w gronie Administracji i mam nadzieję, że się nie zawiedliście.
Dziękuję za szansę gry na serwerze, poznania wielu, wspaniałych osób, których śmiało mogę nazwać e-kolegami tudzież e-koleżankami.
Dziękuję za zaufanie od Was.
Od siebie? Serwer tworzycie Wy, gracze! Skrypt i inne bajery to tylko udoskonalenie gry i znalezienie wyjścia z "nudy" dla Was.
Bądźcie i niech Was będzie coraz więcej - sprawicie tym samym wszystkim uśmiech.
Macie czas to przeznaczcie go na serwer, na pomoc nowym, na rozwój własnych postaci - sprawicie tym samym, że administracja będzie miała mniej tzw. "syfu" i wszyscy się skupią na tym, na czym powinni - omijanie głupot i kierowanie się głównym celem, który sobie postawili - czyli rozwój serwera!
Pozderki i 100 lat :blrp:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pkt. respektu:
Henry_Devines
RoBoT  Wysłany: 2015-10-25, 23:19   

im ruthless

Nick IC: Colin_CINGSTONE
Respekt: 663
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Dzięki za ten rok, było całkiem spoko choć były wzloty i upadki to grało się cały czas :P Chyba teraz mogę dać sobie w tytule: #Weteran, co? :D

PS. Emily, gdzie jest mój order?! :(

IksDeeee  Wysłany: 2015-10-25, 23:20   

#MoneyBoy

Nick IC: Nie gram, ziomek.
Respekt: 72
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Dokładnie, tyle się działo przez te całe 12 miesięcy. Chociaż gram tu trzy miesiące zdążyłem poznać klimat serwera oraz znalazłem tak zwanych "e-kolegów". Bardzo dobrze mi się tu gra i myślę,że moja przygoda na takim wspaniałym serwerze się szybko nie skończy. Moim zdaniem w podziękowaniach powinien znaleźć się także TheHeroes, ponieważ on też bardzo dużo zrobił dla serwera. Jest także aktywnym administratorem jak nie wielu na tym serwerze. Życzę kolejnego jeszcze lepszego roku niż ten!
Wszystkiego najlepszego!

9dawid8  Wysłany: 2015-10-25, 23:27   

Bucianeł Wpitoleł

Nick IC: Marco Marina/Giovanni Buccino
Discord TAG: xPOGOx#4376
Respekt: 726
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Dziękuję za wymienienie mnie w podziękowaniach. Również do was lecą te podziękowania za ten okres ciężkiej pracy nad serwerem, ciężkich lecz jakże owocnych updateów. Mam nadzieję iż z każdym miesiącem istnienia serwera będzie coraz to więcej graczy z coraz to większym poziomiem RP. Mam również nadzieje iż każdy kolejny Burmistrz nie będzie robił przekretów i nie będzie banowany. Poznałem całką fajną gromadkę ludzi, naprawdę ciekawych. Gadać można z nimi godzinami. Chciałbym jeszcze podziękować za cały mój okres na funkcji Administratora gdyż nauczyłem się tam wiele. Dziękuję i życzę kolejnych lat świetlności ;)
 Autor postu otrzymał 2 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 pkt. respektu:
Henry_Devines, Nyciekk
Vattsu Wysłany: 2015-10-26, 00:05   

Nick IC: Rayden Wheller
Respekt: 28
Ostrzeżeń:
 8/3/6

DZięki za ten rok mimo iż nie cały grałem,przyjemnie spędziłem czas na graniu,konwersacji jak i kłótniach z graczami i Administracją ;p Ale było przyjemnie.Dziękówka tym z administracji,którzy mieli do mnie cierpliwość,moje pare wybryków zakończonych banami i unbanami,szanse na prowadzenie kilka razy frakcji jak i dziękuje graczą,którzy spędzali czas ze mną,Dejwidowi z którym zawsze cisnąłem a i tak często grałem i się dogadywałem,za wielokrotną szanse gry w Grove,lcn,ballaz,fbi,pd,ng.Strasznie dużo starych graczy odeszło więc nie jest tak kolorowo jak było no ale cóż nowi gracze zaczeli nadawać poziom i też nie jest źle ;3

Więcej szczegółów
Torner
Shun  Wysłany: 2015-10-26, 01:04   

Nick IC: Travis Rose
Respekt: 224
Ostrzeżeń:
 2/3/6

"Naszym miastem rządziło już czterech burmistrzów (i wszyscy zostali zbanowani oprócz Xenowskiego). "
Czy ja o czymś nie wiem? :crazy: A nawiązując do tematu, dziękuje administracji jak i całej społeczności za miło spędzony czas! ;)
 Autor postu otrzymał 1 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Torner
Shark Wysłany: 2015-10-26, 07:28   

Nick IC: Joe_Shark Andreas_pączek
Respekt: 11
Ostrzeżeń:
 8/3/6

Thanks. Lila z tą grą. Pusto.

Esper  Wysłany: 2015-10-26, 15:10   

Nick IC: Esper Cortsa
Respekt: 206

Dzięki Wam za miłą i owocną współpracę oraz zaufanie dane mi 8 miesięcy temu. Mam nadzieję, że jeszcze trochę razem podziałamy :cool:

Więcej szczegółów
Henry_Devines, Xenowski
Emily_Castillo  Wysłany: 2015-10-26, 15:27   

Nick IC: Emily_Castillo
Respekt: 1276

Shun napisał/a:
"Naszym miastem rządziło już czterech burmistrzów (i wszyscy zostali zbanowani oprócz Xenowskiego). "
Czy ja o czymś nie wiem? :crazy: A nawiązując do tematu, dziękuje administracji jak i całej społeczności za miło spędzony czas! ;)

No widzisz, tak aktywnie rządziłeś, że wypadło z głowy. ;]
 Autor postu otrzymał 1 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Pawcio1998
Shun  Wysłany: 2015-10-26, 17:44   

Nick IC: Travis Rose
Respekt: 224
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Emily_Castillo napisał/a:
Shun napisał/a:

No widzisz, tak aktywnie rządziłeś, że wypadło z głowy. ;]

Bywa, wybaczam. ;)

Puchatek  Wysłany: 2015-10-26, 19:52   

GANG ULANYCH

Nick IC: William_Steele
Respekt: 41
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Dziękuję za podziękowanie! Ja również życzę Wam i Serwerowi wieeeelu owocnych lat w karierze SAMP!
Lovki kisski całuski i sex! <3 <3 <3 <3 <3 <3 :* :*

#Emily: <3 :*

Więcej szczegółów
Henry_Devines, Emily_Castillo
DamQer  Wysłany: 2015-10-26, 20:56   

Nick IC: Cheng Shino
Respekt: 6
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Chyba najlepszy prezent od graczy dla czerwonych <3 jaki mogliby dostać z okazji urodzin serwera - wszystkie sloty zapełnione <3

Luciano  Wysłany: 2015-10-31, 15:18   

Ruthless!

Nick IC: #metylofenylopropyloamina
Respekt: 320
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Zapomnieliście o swoich murzynach... pff, to znaczy o pomocy. xD
 Autor postu otrzymał 5 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 pkt. respektu: