Zaloguj Witaj na forum serwera Better Life Role Play! ::

Urodziny forum
Temat został rozpoczęty przez Emily_Castillo, 2015-10-17, 23:19

Zamknięty przez: Emily_Castillo
2015-10-19, 00:19

Emily_Castillo  Wysłany: 2015-10-17, 23:19   Urodziny forum

Nick IC: Emily_Castillo
Respekt: 1393

Z okazji pierwszych urodzin naszego forum postanowiliśmy z Administracją, ze w prezencie zdejmiemy jedno ostrzeżenie na forum każdej osobie, która napisze post w tym temacie bądź wyśle prywatną wiadomosc do mnie lub Henrego (z dopiskiem w nazwie wiadomosci "urodzinowy warn"). Dziękujemy ze jesteście z nami i oby jak najdluzej. ;)

Macie czas do jutra, do 23:59.
 Autor postu otrzymał 8 pkt. respektu

Daj respekt autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 8 pkt. respektu:
piccolo98, Esper, Xavi222, Velozo, konradplanty, 9dawid8, marcin2341, Ratched
Velozo  Wysłany: 2015-10-17, 23:32   

Nick IC: |Emmet Foster|
Respekt: 107

A jak ktoś nie ma warna to co dostanie ? XD
 Autor postu otrzymał 1 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 pkt. respektu:
Xavi222
Emily_Castillo  Wysłany: 2015-10-17, 23:41   

Velozo napisał/a:
A jak ktoś nie ma warna to co dostanie ? XD

Pewnie będę zalowac tego pytania, ale co chcecie?
 Autor postu otrzymał 2 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 pkt. respektu:
Xavi222, Velozo
Velozo  Wysłany: 2015-10-17, 23:47   

Ale ten "prezent" ma być związany tylko z naszym forum ? XD
Ostatnio zmieniony przez Velozo 2015-10-17, 23:52, w całości zmieniany 2 razy  

Emily_Castillo  Wysłany: 2015-10-17, 23:52   

Velozo napisał/a:

No przeciez nie z forum konkurencji. :D

Luciano  Wysłany: 2015-10-17, 23:53   

Ruthless!

Nick IC: #metylofenylopropyloamina
Respekt: 320
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Ja wiem co wszyscy chcą!
Chcą podziękować, że tak długo wytrzymaliście mimo krytyki, to będzie najlepszy prezent, prawda? xD

Xavi222 Wysłany: 2015-10-17, 23:53   

Nick IC: /-/-/-/-/
Respekt: 16
Ostrzeżeń:
 4/3/6

Emily_Castillo napisał/a:
Velozo napisał/a:

Emilka chodziło mu tutaj o grę IG :)

Velozo  Wysłany: 2015-10-17, 23:54   

Emily_Castillo napisał/a:
Velozo napisał/a:

Ale chodziło mi czy tylko z forum czy z jakimiś prezentami w grze :facepalm:

Jeśli tylko z forum to może jakąś grupę nową na forum (podobne do "przyjaciel"), np. urodzinową jakąś ? Bo te zwykłe, szare nicki tak drętwo wyglądają :/

Xavi222 Wysłany: 2015-10-17, 23:56   

Nick IC: /-/-/-/-/
Respekt: 16
Ostrzeżeń:
 4/3/6

Najlepszym prezentem dla całej społeczności BLRP byłby UPDATE na który każdy czeka nie cierpliwie. 8)

xtcek  Wysłany: 2015-10-17, 23:57   

Naczelny Hejter!

Nick IC: Magnus_Ottesen
Respekt: 72

Xavi222 napisał/a:
Najlepszym prezentem dla całej społeczności BLRP byłby UPDATE na który każdy czeka nie cierpliwie. 8)

UPDATE będzie, jak się skończy robić na 150%. :)

RoBoT  Wysłany: 2015-10-18, 01:00   

im ruthless

Nick IC: Colin_CINGSTONE
Respekt: 663
Ostrzeżeń:
 6/3/6

Hm hm hm... O wiem co napiszę...

Emily, gdzie jest mój order ziemniora za służbę bez uprawnień w walce przeciw cheaterom? :( (Samotne atakowanie ich /tazerem; wyzywanie do pojedynków na /gov (XD XD ); A jednego to nawet zabiłem do bw XD )

No halo, no! :(

A tak na serio, to chciałbym Wam podziękować za w sumie dość duże zaufanie do mnie, a tutaj odnoszę się do drugiej szansy jaką otrzymałem, dokładniej o "stanowisko" - jeśli mogę to tak nazwać - moderatora. W sumie, dość fajnie minął ten rok, codziennie coś nowego, raz było lepiej - do 40 graczy, potem do 50 i przebijaliśmy sloty o 10, potem mega-update z obniżeniem payday i nagły zanik ludzi, który doprowadził w końcu do zwiększenia się jej liczby. Chciałbym Wam głównie podziękować za to, że mogłem coś wnieść w życie serwera (sugestie dot. regulaminów; bycie administratorem/opiekunem grup; pośrednie wspieranie serwera poprzez dość poważne rozmowy z administratorami niższych rang, którzy potem przekazywali Wam pewne informacje)
Dużo tego było i w sumie... To chyba nie żałuje, mimo iż dzisiaj jestem tylko zwykłym graczem. Wiele osób uważa mnie tutaj za weterana, nie tylko serwera jak i RP - co w sumie jest czymś i cieszę się za każdym razem, gdy widzę PW/wiadomość na GG o wsparciu w aplikacji, pomoc w czymś. Fajnie było się nacieszyć czyimś sukcesem - o ile tylko był zasłużony, tak samo jak radość i podziękowania od osób, gdy pomagało im się w problemach na serwerze (jako administrator i nie tylko, pytania i te sprawy)

Wasze zaufanie do mnie było ogromne co jest... Co najmniej niezłe, niestety dla mnie sprawy potoczyły się znów źle, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - ważne, że serwer się nadal rozwija i że nadal mogę coś wnieść w niego, czy to poprzez dział sugestie, czy rozmowę z administratorami wyższych rang, którzy też zmieniają swoje zachowanie często na lepsze jak i stosunek do pewnych sytuacji. Pomimo tego, że porównywając stosunek gracz-administrator jestem tutaj takim szaraczkiem, to nadal coś mogę tutaj zrobić - i to jest super.
Serwer miał też swoje upadki, mimo to nadal na nim graliśmy - czy to było 14 osób; czy 50 online - zawsze było coś do roboty, bo skrypt który zrobiliście w wielu aspektach jest przemyślany i wiele osób o tym zapomina, tylko narzeka (w sumie tam też narzekałem, ale ważne by zrozumieć własne błędy, czyż nie?) na skrypt, zamiast docenić to co jest - niektóre mało zauważalne, niektóre bardziej - ale widać, że te chęci są.

Serwer ma predyspozycje, z ekipą która jest - jedyne co jest jego wadą, to poziom na serwerze, ale to zawsze można podnieść - administratorzy co raz bardziej się starają, choć czasem popełniają błędy, nie możemy zapomnieć, że są tylko ludźmi - wydaję mi się, że trzeba ich nieco bardziej docenić, bo to oni zajmują się tym, co najważniejsze - wizytówką serwera. Tak, to prawda, że jego wizytówką jest reklama itd, ale poziom graczy też wchodzi w skład tej "wizytówki" - na prostym przykładzie, tak gdzie poziom sięga poniżej zera, typowy Kowalski wchodzi na serwer, zobaczy odwalacza - wyjdzie, wejdzie na jakieś forum i obsmaruje serwer do dna.

W tym poście chciałbym docenić starania H@, jak i @ - chociaż były sprzeczki, spiny - to dziękuje Wam wszystkim za miłe i gorsze chwile spędzone na serwerze, szczególnie za rozrywkę - bo przecież po to gra się w gry, c'nie?

Emily i Henry - Wam chyba mogę najbardziej podziękować, już wspominałem dlaczego - sam bym sobie nie zaufał po takich wybrykach i zauważyłem to stawiając się na waszym miejscu oraz biorąc wszystkie fakty pod uwagę. Chciałbym Wam podziękować, że pomimo tego wszystkiego co się stało, nadal mogę tu grać a nie siedzieć z banicją i tylko rozmyślać "Co by było gdyby...".

Zabek - Wielu nowych graczy uważa Cię za mało aktywnego administratora i że tylko poprzez kolesiarstwo jesteś tym, kim jesteś na serwerze. A tutaj nieco wyjaśnię jak to wygląda. Dobrze wiemy, że studiujesz medycynę i wielkie propsy dla Ciebie że potrafisz rozróżnić ten wirtualny syf od prawdziwego życia, bo wiele osób oskarża Cię pośrednio o to, że właśnie jesteś jaki jesteś - czyli zajmujesz się tym, co dla Ciebie jest najważniejsze, a samorozwój to jedna z piękniejszych rzeczy w każdym człowieku.

Macerownik aka Xenowski - Co mogę napisać o Tobie? Fajnie, że jesteś - nigdy nie zapomnę tych bekowych live'ów, oraz żartów na serwerze. Sprawowałeś się jako burmistrz, choć mimo braku czasu były chęci i dobrze to prosperowało, to dobrze, że jednak zająłeś się nauką i też się rozwijasz, tak jak w przypadku Zabka - wiele osób znów Cię oskarża, że jesteś/byłeś mało aktywny, ale jednak trzeba tutaj przypomnieć każdemu, że jakieś rozprawy się przecież odbyły i kilka akcji się pograło, prawda? :P

A co do administratorów... Wypisałbym tu pewnie każdego, ale niektórzy zmieniają się co kilka dni xD

No nic, dzięki Wam wszystkim za spędzone chwilę tutaj i... Oby tak dalej, a podbijemy "rynek" SAMP, o ile mogę to tak nazwać.

Trochę szczerych słów ode mnie, wiele osób uzna to za lizanie dupki aż do wytrysku, ale podsumuję to cytatem pewnej osoby:
"A ja mam to w zadku." ~Jerzy Urban.

@Edit: Ale to nie tak, że ja chcę mieć tylko 1 warna, ależ skąd.. xD

#Emily: Warn ściągnięty.

Autor postu otrzymał 3 pkt. respektu

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 pkt. respektu:
9dawid8, Spotifaj, marcin2341
DraziV  Wysłany: 2015-10-18, 01:08   

Nick IC: Steven Burton
Discord TAG: DraziV #5526
Respekt: 472
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Robot, przeczytałem!! xD

No dość długo to forum wytrzymało jak i też serwer. Były zloty i upadki ale przetrwaliście do końca.

S
T
O

L
A
T

:D

Shun  Wysłany: 2015-10-18, 06:00   

Nick IC: Lewis Hetfield
Respekt: 297
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Urodzinowy warn, dobry pomysł. ;)

aPsik  Wysłany: 2015-10-18, 08:54   

Nick IC: Tyrell_Wellick
Respekt: 355
Ostrzeżeń:
 2/3/6

No dokładnie, URODZINOWY WARN to naprawdę dobry pomysł. :D

Spotifaj  Wysłany: 2015-10-18, 09:31   

Nick IC: klika klika
Respekt: 41

Polecam dodać rangę na forum zasłużony - otrzymywać ją będzie były administrator/wyrzucony-odejscie.
Grafe podeślę po kościele XD XD .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi