Wydarzenia (2017-03-21 20:00:00)

Wybory na burmistrza
Nadszedł czas na kolejne wybory! Osoby zainteresowane stanowiskiem burmistrza mają czas do 28 marca do godziny 20:00 aby zgłosić swą kandydaturę oraz opisać plan wyborczy. Więcej informacji znajdziecie na forum, w temacie: klik.

Triatlon
W ubiegłą niedziele przez władze miasta oraz San News organizowany był triatlon. Cieszył się on dużą popularnością, dlatego zamieszczamy poniżej parę screenów. Wyczekujcie informacji, w ten weekend znowu coś się wydarzy.

Aktualizacja (2017-03-14 20:00:00)

Warsztat i tuningowanie pojazdów
System tuningu przeszedł drastyczną zmianę. Zmienił się interfejs oraz podgląd komponentów. Teraz jest on wygodniejszy i milszy dla oka, dzięki czemu będziecie mogli łatwiej dobrać odpowiadającą Wam część. Wraz z aktualizacją uzupełniony został również o brak niektórych komponentów do pojazdów takich jak Blista Compact, Emperor oraz Blade. Wygląd warsztatu również uległ zmianie i został on odświeżony, a konstrukcja poprawiona. Poczyniliśmy kroki przeciwko zapadaniu się pojazdów wewnątrz, a podnośniki znajdujące się w obiekcie zyskały nową funkcjonalność - mechanik może nimi sterować za pomocą klawisza Y. Ceny w warsztacie nie uległy zmianie.

Pomysły graczy
Zgodnie z Waszymi sugestiami, które pojawiły się w ostatnim czasie na forum dokonaliśmy parę drobnych zmian, mianowicie:

Pogoda - będzie dla Was łagodniejsza. Wzrosła szansa na wystąpienie słonecznej pogody, zaś w przypadku wystąpienia deszczowej i burzowej - na jej szybszą zmianę na inną.

NIE dla metagamingu - usunęliśmy informację na temat właściciela domu z pickupu przed nim. Znikła również informacja na temat prac w dowodzie osobistym. Oba działania mają na celu zmniejszenie metagamingu.

Animacje - w sumie 67 nowych animacji do Waszej dyspozycji, w tym te wymienione przez Was na forum. Kompletne informacje na temat zmian w animacjach oraz więcej informacji na temat aktualizacji znajdziecie w changelogu.


Przypomnienie
Co tydzień na naszym fanpage zamieszczany jest screen tygodnia nadsyłany od Was. Cały czas czekamy na Wasze pracę. Na forum została otwarta rekrutacja na moderatora serwera. Jeśli uważacie, że nadajecie się na to stanowisko i chcecie spróbować swoich sił zachęcamy do wzięcia w niej udziału!

Dzień Kobiet (2017-03-08 00:00:00)

8 marca
Dzisiejszy dzień należy do Was, drogie Panie. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, żeby mężczyźni pamiętali o Was nie tylko w ten dzień, ale przez cały rok. Panowie - doceniajcie je i pamiętajcie, że Dzień Kobiet to nie Walentynki, a kobietami są również Wasze mamy, siostry i tak dalej.

Walentynki (2017-02-14 09:00:00)

Dzień zakochanych
Dziś walentynki - dzień zakochanych - zatem życzymy Wam udanych podbojów miłosnych. Wyjdźcie gdzieś ze swoją drugą połówką, a potem zapraszamy na serwer. Osoby, które jeszcze nie znalazły tej jedynej, lub tego jedynego niech wykorzystają ten dzień jako pretekst do zrobienia pierwszego kroku.

Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Napisz na Gadu-Gadu: 52642504
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $22817454
Podatek Dochodowy: 7%
Największy Online
Miejsce 1 marcinn - 3966 godzin
Miejsce 2 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 3 Ryder - 3350 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3284 godzin
Miejsce 5 TheDrifterPL - 3284 godzin
Miejsce 6 ToNy113 - 2678 godzin
Miejsce 7 9dawid8 - 2461 godzin
Miejsce 8 rouch - 2389 godzin
Miejsce 9 gacusBiceps - 2229 godzin
Miejsce 10 [P4S]Vendar - 2152 godzin