Mikołajki (2016-12-06 00:00:00)

Idą święta...
Byliście grzeczni w tym roku? Tak samo jak w poprzednim i w tym odwiedził nas Święty Mikołaj. Będzie czekał na Was na Pershing Square i codziennie aż do 31 grudnia rozdawał prezenty. Wesołych Mikołajków!


Miejsce na mapie (2016-12-04 22:13:34)

Mapa Los Santos
Do Waszego użytku udostępniona została mapa Los Santos wraz ze wszystkimi ważnymi lokacjami na serwerze. Obecna (startowa) liczba znaczników wynosi 94 i będzie rosnąć wraz z rozwojem miasta. Mapę możecie znaleźć na stronie głównej - na górnym pasku. Zachęcamy do korzystania z niej i przypominamy, że jest ona tylko i wyłącznie do użytku OOC. Tutaj link dla najbardziej leniwych: klik.

Chinatown
Fragment Downtown znajdujący się nieopodal banku został ożywiony i przemieniony na jego azjatycką wersję. Znajdziecie tam teraz restaurację - Sai-Gon - oraz dwa bloki mieszkalne. Mamy nadzieję, że podobał Wam się pomysł z wprowadzeniem klatek schodowych w Big Smoke Crack Palace, ponieważ podobnie jak tam w Chinatown znajduje się 11 mieszkań do kupienia rozlokowanych w dwóch budynkach. W samej dzielnicy znajdziecie również kupców oraz stoiska z noodlami.


Aktualizacja (2016-11-27 22:49:20)

Trochę porządku...
Przed nami mała dawka nowości. Oprócz realizacji pomniejszych sugestii podanych przez Was na forum i dotyczących frakcji porządkowych wprowadziliśmy również coś na co już długo czekaliście - komputer policyjny. Wbrew swojej nazwie nie będzie służył tylko LSPD, ale również innym frakcjom porządkowym. Komputer ten umożliwia pozyskiwanie informacji na temat osób oraz pojazdów, a także posiada możliwość prowadzenia kartotek oraz wzywania wsparcia. Można z niego korzystać zarówno w siedzibach frakcji, jak i w pojazdach. Zachęcamy do samodzielnego wypróbowania jego funkcjonalności.


Big Smoke Crack Palace
Oprócz komputera pojawiła się dla Was nowa lokacja znana z singleplayera, a mianowicie Big Smoke Crack Palace. Wbrew pozorom nie jest to żadna fabryka dragów, tylko (nie do końca) odrestaurowany budynek wraz z mieszkaniami do kupienia. Znajduje się ona w East Los Santos.


Więcej informacji tradycyjnie znajdziecie w changelogu na forum. My wracamy do dalszej pracy, a Wam przypominamy, abyście obserwowali nasz profil na Facebooku, bo na nim są zamieszczane najnowsze informacje o wydarzeniach i nie tylko. Bądźcie na bieżąco!

Halloween (2016-10-31 14:16:47)

Halloween dobiega końca. Wczoraj bawiliśmy się prawie do 21:00. Mamy nadzieję, że każdy miło spędził czas i jesteście zadowoleni. Zgodnie z planami odbyły się konkursy między innymi na najlepszy kostium (a były one naprawdę pomysłowe!), gdzie wygrała Katie Mitchell oraz Ned Stark. Gratulujemy! Zorganizowany był również - tradycyjnie - konkurs tańca oraz konkursy (OOC) na pytania. Nagród było niemało. Główną nagrodę, czyli Premiera, w loterii wygrał Matt May. Uczestnicy zabawy zjawili się przed planowaną godziną. Przygotowania szły pełną parą co zresztą zobaczycie na screenach niżej. Zachęcamy do obejrzenia i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Napisz na Gadu-Gadu: 52642504
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $20924482
Podatek Dochodowy: 5%
Największy Online
Miejsce 1 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 2 marcinn - 3085 godzin
Miejsce 3 aPsik - 3040 godzin
Miejsce 4 Ryder - 2557 godzin
Miejsce 5 9dawid8 - 2298 godzin
Miejsce 6 ToNy113 - 2242 godzin
Miejsce 7 [P4S]Vendar - 2045 godzin
Miejsce 8 rouch - 2001 godzin
Miejsce 9 spamer - 1934 godzin
Miejsce 10 Alan - 1928 godzin