Aktualizacja (2017-06-25 21:00:00)

Nowy system broni
W dzisiejszej aktualizacji wprowadzone zostały znaczne zmiany w systemie broni. Co one obejmują? Przede wszystkim podział broni na broń i amunicje (oba osobno), dzięki czemu nie są już od siebie zależne w przypadku chowania, przekazywania i innych operacji. W związku z powyższym wszystkie bronie, jakie były posiadane przez postacie, ulokowane w domach lub pojazdach zostały usunięte za co przepraszamy, ale niestety było to konieczne. Zmienił się także sposób wyciągania oraz chowania broni, a w związku z tym pojawiła się nowa regulacja w regulaminie z którą prosimy się zapoznać. Warto dodać, że ta aktualizacja wyeliminuje na dobre bug, który powodował znikanie broni.

Co nieco o limitach
Każda broń możliwa do pozyskania w grze posiada teraz swoją wagę. Ma ona celu ograniczenie tak zwanych terminatorów, którzy noszą przy sobie po jednej broni z każdego możliwego rodzaju. Waga broni została wypisana na niebiesko (/g) i nie może przekraczać 6. Amunicja została podzielona na typy zgodnie z jej przeznaczeniem i wprowadzony został limit jaki można posiadać przy sobie. Duże bronie takie jak karabiny, shotguny i tym podobne zostają przyczepione do postaci. Pozycje broni można regulować za pomocą nowej komendy /opcje.

Co więcej?
Organizacje przestępcze muszą koniecznie zapoznać się ze zmianą systemu zamówień - został on bowiem przekształcony na podobieństwo domu aukcyjnego. Odświeżona siedziba rządu czeka na burmistrza - w Urzędzie Miasta wyremontowane zostało piętro rządowe oraz aula. Powstało również specjalne, boczne wejście. Szczegółowy opis aktualizacji znajdziecie w changelogu. Zachęcamy do zapoznania się z nim bowiem nie wszystkie zmiany zostały tutaj opisane.


Zaczynamy wakacje! (2017-06-23 09:00:00)

Zakończenie roku szkolnego...
... w końcu nadeszło - długo wyczekiwane i zasłużone. Mamy nadzieje, że udało Wam się zdać wszystkie przedmioty. Z tej okazji życzymy udanych wakacji i zapraszamy na serwer. Przypominamy również o Dniu Ojca, to też już dziś! Nie zapominajcie o swoim tacie. Wyczekujcie także newsów o aktualizacji - informacje wkrótce!


Dzień Dziecka (2017-06-01 11:30:00)

Dzień Dziecka
Wszystkim dzieciom (i tym którzy nadal się dziećmi czują) życzymy wszystkiego najlepszego. Z tej okazji w Panelu Gracza znajdziecie mini grę. Pula nagród to 1450 PP. Powodzenia!

Aktualizacja (2017-04-17 22:00:00)

Strzelnica
Całkowitej zmianie uległ mechanizm zdobywania umiejętności posługiwania się bronią - teraz, aby zdobyć punkty umiejętności trzeba strzelać do ruchomych celów. Przelicznik zostaje taki sam jak poprzednio, jednak teraz nasza postać nie będzie mogła trzymać 9mm, TEC-9 oraz uzi w obu rękach. Umiejętności nie zostały zrestartowane po aktualizacji.

Mniejsze zmiany
Opisy doczekały się mozliwości zapisywania ich dla postaci (konto: zwykłe (3), premium (4), super premium (5)). Zgodnie z Waszymi prośbami dodaliśmy także możliwość zablokowania otrzymywanych wiadomości prywatnych poprzez komendę /widok. Mamy nadzieję, że teraz robienie sklejek będzie przyjemniejsze. Więcej informacji na temat aktualizacji znajdziecie w changelogu.


Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Napisz na Gadu-Gadu: 52642504
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $22782998
Podatek Dochodowy: 7%
Największy Online
Miejsce 1 marcinn - 3961 godzin
Miejsce 2 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 3 Ryder - 3348 godzin
Miejsce 4 aPsik - 3284 godzin
Miejsce 5 TheDrifterPL - 3284 godzin
Miejsce 6 ToNy113 - 2674 godzin
Miejsce 7 9dawid8 - 2461 godzin
Miejsce 8 rouch - 2387 godzin
Miejsce 9 gacusBiceps - 2229 godzin
Miejsce 10 [P4S]Vendar - 2146 godzin