Coś dla domu (2017-04-01 23:00:00)

Garaże
Dobra nowina dla posiadaczy domów i mieszkań - w końcu Wasze pojazdy znajdą bezpieczne schronienie. Każdy dom, który ma garaż został wyposażony w możliwość chowania do niego pojazdu. Od jego wielkości zależy liczba pojazdów którą tam zmieścicie. Mowa oczywiście o samochodach i jednośladach. Przy każdym podjeździe do garażu znajdziecie niewielki, namalowany X który pomoże Wam znaleźć pozycje z której można umieścić pojazd w garażu i na której pojawi się gdy będziecie chcieli go wyprowadzić. Czasami garaże znajdują się za domami lub w ich okolicy, także dobrze się rozejrzyjcie.

Uprawnienia dla małżonków
W poprzedniej małej aktualizacji, która nie była zapowiadana na stronie głównej wprowadzona została możliwość współdzielenia domu ze swoim małżonkiem. Dziś możecie również dzielić się pojazdami. Uprawnieniami zarządza się za pomocą komendy /dom oraz /pojazdy (po wybraniu odpowiedniego).


Wydarzenia (2017-03-21 20:00:00)

Wybory na burmistrza
Nadszedł czas na kolejne wybory! Osoby zainteresowane stanowiskiem burmistrza mają czas do 28 marca do godziny 20:00 aby zgłosić swą kandydaturę oraz opisać plan wyborczy. Więcej informacji znajdziecie na forum, w temacie: klik.

Triatlon
W ubiegłą niedziele przez władze miasta oraz San News organizowany był triatlon. Cieszył się on dużą popularnością, dlatego zamieszczamy poniżej parę screenów. Wyczekujcie informacji, w ten weekend znowu coś się wydarzy.

Aktualizacja (2017-03-14 20:00:00)

Warsztat i tuningowanie pojazdów
System tuningu przeszedł drastyczną zmianę. Zmienił się interfejs oraz podgląd komponentów. Teraz jest on wygodniejszy i milszy dla oka, dzięki czemu będziecie mogli łatwiej dobrać odpowiadającą Wam część. Wraz z aktualizacją uzupełniony został również o brak niektórych komponentów do pojazdów takich jak Blista Compact, Emperor oraz Blade. Wygląd warsztatu również uległ zmianie i został on odświeżony, a konstrukcja poprawiona. Poczyniliśmy kroki przeciwko zapadaniu się pojazdów wewnątrz, a podnośniki znajdujące się w obiekcie zyskały nową funkcjonalność - mechanik może nimi sterować za pomocą klawisza Y. Ceny w warsztacie nie uległy zmianie.

Pomysły graczy
Zgodnie z Waszymi sugestiami, które pojawiły się w ostatnim czasie na forum dokonaliśmy parę drobnych zmian, mianowicie:

Pogoda - będzie dla Was łagodniejsza. Wzrosła szansa na wystąpienie słonecznej pogody, zaś w przypadku wystąpienia deszczowej i burzowej - na jej szybszą zmianę na inną.

NIE dla metagamingu - usunęliśmy informację na temat właściciela domu z pickupu przed nim. Znikła również informacja na temat prac w dowodzie osobistym. Oba działania mają na celu zmniejszenie metagamingu.

Animacje - w sumie 67 nowych animacji do Waszej dyspozycji, w tym te wymienione przez Was na forum. Kompletne informacje na temat zmian w animacjach oraz więcej informacji na temat aktualizacji znajdziecie w changelogu.


Przypomnienie
Co tydzień na naszym fanpage zamieszczany jest screen tygodnia nadsyłany od Was. Cały czas czekamy na Wasze pracę. Na forum została otwarta rekrutacja na moderatora serwera. Jeśli uważacie, że nadajecie się na to stanowisko i chcecie spróbować swoich sił zachęcamy do wzięcia w niej udziału!

Dzień Kobiet (2017-03-08 00:00:00)

8 marca
Dzisiejszy dzień należy do Was, drogie Panie. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, żeby mężczyźni pamiętali o Was nie tylko w ten dzień, ale przez cały rok. Panowie - doceniajcie je i pamiętajcie, że Dzień Kobiet to nie Walentynki, a kobietami są również Wasze mamy, siostry i tak dalej.

Polub nas na Facebooku Odwiedź nas na YouTube Napisz na Gadu-Gadu: 52642504
Statystyki
IP Serwera: samp.blrp.pl
Miasto: Los Santos
Fundusze Miasta: $20779601
Podatek Dochodowy: 5%
Największy Online
Miejsce 1 TheHeroes - 3757 godzin
Miejsce 2 marcinn - 3085 godzin
Miejsce 3 aPsik - 3034 godzin
Miejsce 4 Ryder - 2494 godzin
Miejsce 5 9dawid8 - 2277 godzin
Miejsce 6 ToNy113 - 2240 godzin
Miejsce 7 [P4S]Vendar - 2045 godzin
Miejsce 8 rouch - 1956 godzin
Miejsce 9 spamer - 1934 godzin
Miejsce 10 Alan - 1928 godzin